Kulinarne Święto w Szydłowcu – PIKnik „Psy i Koty”

Zapomnijcie o wszystkich innych piknikach, bo 10 czerwca na szydłowieckim zamku będzie się działo! Przygotujcie się na prawdziwe kulinarne szaleństwo z PIKnikiem charytatywnym „Psy i Koty”. No i wiecie co? Szydłowiec na jeden dzień zamieni się w kulinarną stolicę Polski!

Zapraszamy Was na dziedziniec zamkowy, gdzie najlepsi kucharze będą gotować dla Was na żywo. Za jedyne 10 zł możecie spróbować ich mistrzowskich potraw (tylko kosztuje cegiełka). Ale to nie wszystko! Będą koncerty, dyskusje, pokazy kulinarne i film „Adopciaki” w ramach festiwalu Watch Docs Szydłowiec. A dla najmłodszych? Zabawy, malowanie twarzy i plecenie warkoczyków.

Nie zapomnijcie też o stoiskach z pysznościami od uczniów szkół gastronomicznych. A wieczorem? Charytatywna kolacja degustacyjna i koncert zespołu Mellow Monday.

Najlepsze jest to, że cały dochód z imprezy trafi do Szydłowieckich Bezdomniaków. Więc bawimy się, jemy i pomagamy! Czy może być coś lepszego?

Zapraszamy od 12:00 do 17:00 – wstęp wolny! A potem kolacja i koncert – pamiętajcie o biletach. Do zobaczenia na pikniku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *