MAZOpiknik w Szydłowcu – Super zabawa nad zalewem!

Jeśli spędziliście ostatni weekend w domu, to naprawdę dużo straciliście! 17 czerwca nad naszym kochanym szydłowieckim zalewem odbyła się mega impreza – MAZOpiknik. Organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego razem z naszą Gminą, ten piknik to była prawdziwa petarda!

Nie dość, że pogoda dopisała, to jeszcze atrakcji było co niemiara. Konkursy z fajnymi nagrodami, pokazy magiczne (serio, magia na żywo!), nauka tańca dla tych, co lubią potańczyć, a także mnóstwo występów artystycznych. A na koniec? Występ niesamowitej Arlety Lemańskiej i Kabaretu pod Wyrwigroszem – śmiechu było co niemiara!

Dla tych, co lubią coś fajnego upolować, byli wystawcy z lokalnymi produktami. A dla eko-warriorów – warsztaty zero waste, gdzie można było nauczyć się, jak robić mydełka czy woreczki zapachowe. No i oczywiście wielkoformatowa gra Monopoly Mazowsze – kto nie chciałby zagrać w taką wersję Monopoly?

MAZOpiknik to była świetna okazja, żeby spędzić czas na świeżym powietrzu, pośmiać się i poznawać nowych ludzi. Szydłowiec pokazał, że potrafi zorganizować naprawdę fajne wydarzenia. Dzięki wszystkim za taką imprezę i czekamy na kolejną edycję!