2022-05-16

Imieniny: Laury i Adolfa

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

by Marek Sokołowski on Marzec 7, 2015

 

Drogie Panie! Ośmielajcie się być szczęśliwymi. Niech miłość i piękno będą treścią każdego dnia. Tyle wam zawdzięczamy. Obyśmy my mężczyźni, wdzięczność potrafili wyrażać: dobrymi słowami, uśmiechem, stałością w budowaniu relacji, kwiatami. Konsekwentnym dążeniem do dobra wspólnego, stawiając Ty i My przed ja.

Wiele musimy się nauczyć, do tego jest potrzebny dialog, wzajemne na siebie otwarcie. Miejcie wokół siebie takich chcących się uczyć: mężów, narzeczonych, chłopaków, braci, kolegów. To piękne budować relacje, prawdziwą wspólnotę, w której doceniony jest geniusz kobiecości, doceniony każdy człowiek.

Życzymy takich domowych wspólnot opartych na miłości i odpowiedzialności. Takich miejsc nauki, pracy, aktywności społecznej, w których panuje serdeczność i szacunek. Życzymy pięknych dni i miesięcy, realizacji planów i potrzeb, w tym szczególnie: więcej wolnego czasu, czasu dla siebie i bliskich, nowych pomysłów, celów oraz siły do ich realizacji.

Dzięki Wam Drogie Panie, świat jest bardziej zorientowany na człowieka i relacje międzyludzkie, bardziej ludzki. Więcej serca.. zaangażowania, trzeba aby codzienność i niecodzienność, były bardziej w Waszych rękach. Potraficie świat czynić piękniejszym! Dziękujemy!