2020-02-22

Imieniny: Feliksa i Pelagii

Zrób Zdjęcie i Wygraj Konkurs

by Bartosz Kaluga on Kwiecień 26, 2013

Studio Fotograficzne Z.A. Jarzyńscy i Urząd Miejski w Szydłowcu serdecznie zapraszają do udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego pn. „Szydłowiec światłem malowany” im. Zofii Jarzyńskiej.

Studio Fotograficzne Z.A. Jarzyńscy i Urząd Miejski w Szydłowcu serdecznie zapraszają do udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego pn. „Szydłowiec światłem malowany” im. Zofii Jarzyńskiej. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem miłośników fotografii, a zgłoszone prace zachwycały oryginalnością. Na równie wyjątkowe zdjęcia liczymy w tym roku.

Fotografie prosimy nadsyłać w terminie do 10 maja 2013 roku na adres: Studio Fotograficzne Z.A. Jarzyńscy, Rynek Wielki 18, 26 – 500 Szydłowiec lub Urząd Miejski w Szydłowcu, Rynek Wielki 1, 26-500 Szydłowiec z dopiskiem ” Konkurs Fotograficzny”.

Konkurs kierowany jest do fotografów amatorów i jest organizowany w dwóch kategoriach: dzieci i młodzież szkolna do 18 roku życia oraz dorośli – powyżej 18 lat. Zadaniem uczestników jest zrobienie fotografii, których tematem będą urokliwe zakątki Ziemi Szydłowieckiej, tj. zabytki, krajobrazy.

Regulamin i karta zgłoszenia do konkursu do pobrania w załączniku.

Pobierz Kartę Zgłoszenia
Pobierz Regulamin Konkursu
 Autor zdjęcia: © Foxy_A – Fotolia.com