2022-12-03

Imieniny:

Ziemia Odrowążów.com – tutaj znajdziesz wszystkie atrakcje z Powiatu Szydłowieckiego

by Bartosz Kaluga on Wrzesień 22, 2018

ziemia odrowążów serwis turystyczny

Wierzymy w potencjał Ziemi Szydłowieckiej, a portal Odrowąż 24 i Massive Marketing wpadł na świetny pomysł wiemy jak wspólnymi siłami promować nie tylko atrakcje Powiatu Szydłowieckiego, ale całego regionu Ziemi Odrowążów.

Serwis turystyczny ZiemiaOdrowazow.com gromadzi informacje na temat zabytków i atrakcji dostępnych w powiecie szydłowieckim, skarżyskim, koneckim, opoczyńskim i przysuskim.

ziemia odrowazow na mapie polski

 

 

Ziemia Odrowążów znajduje się w perfekcyjnie ulokowanym miejscu na mapie Polski – pomiędzy Warszawą (stolicą kraju, centrum biznesowym) oraz Krakowem (centrum turystycznym). Ta lokalizacja niesie ogromny potencjał dla regionu. Pomysły te zostały opisane przez portal Odrowąż 24 oraz Massive Marketing (m.in. pomysł infografiki „Zatrzymaj się na kawę w Szydłowcu”).

kawa szydłowiec

Celem serwisu jest promocja atrakcji i zabytków znajdujących się na całej Ziemi Odrowążów. Sama jedna gmina może nie być na tyle atrakcyjna co cały region. Gminy i miasta Ziemi Odrowążów razem mają szansę zaoferować kompleksową ofertę dla turystów. We współpracy i wzajemnym zaufaniu tkwi siła naszego regionu. Użytkownicy portalu w łatwy sposób mogą dowiedzieć się o ciekawych miejscach, które są oddalone od siebie o mniej niż 40 km. 

Tym samym jeśli ktoś odwiedzi atrakcje np. w powiecie koneckim i zauważy, że w niedalekiej odległości są piękne atrakcje Szydłowca to nie tylko rozważy zwiedzenie ich, ale również dłuższy pobyt w naszym regionie ; )

ziemia odrowążów mapa

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu turystycznego Ziemi Odrowążów i zapoznanie się z pierwszymi atrakcjami z całego powiatu szydłowieckiego. Serwis wkrótce zacznie dodawać również prywatne podmioty, tworząc kompleksową ofertę turystyczną naszego regionu. Trzymamy kciuki, aby udało się to jak najszybciej! : )