2022-08-09

Imieniny: Bernarda i Sobiesława

Zdarzenie drogowe w Zdziechowie

by Bartosz Kaluga on Sierpień 8, 2016

Spa³a, 09.06.2013. Znak drogowy ostrzegaj¹cy przed dzikimi zwierzêtami w lesie ko³o Spa³y 9 bm. soa PAP/ Grzegorz Micha³owski

Po zderzeniu auta osobowego z sarną na krajowej siódemce w Zdziechowie, kierowca i pasażerowie z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali w Radomiu i Skarżysku-Kamiennej. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego wyjaśniają policjanci z Szydłowca.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (07.08.2016 r.) w nocy około godziny 3.30 na krajowej siódemce w miejscowości Zdziechów. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia szydłowieckich policjantów wynika, że jadący samochodem osobowym marki Citroen, 22-letni mieszkaniec powiatu szydłowieckiego, na drodze krajowej nr 7 uderzył w sarnę, a następnie zjechał do przydrożnego rowu. W pojeździe podróżowało troje pasażerów w wieku 18, 20 i 22 lat, mieszkańców Szydłowca. Kierowca wraz z pasażerami zostali przewiezieni do szpitali w Radomiu oraz Skarżysku-Kamiennej. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego wyjaśniają policjanci z Szydłowca.

sierż. Marlena Skórkiewicz