2022-05-19

Imieniny: Bogny i Florentyny

Zbuduj darmową stronę internetową!

by Bartosz Kaluga on Listopad 10, 2014

darmowe strony internetowe 1 minute site

Czy uważasz, że dostępne narzędzia do tworzenia strony internetowych są zbyt trudne dla Ciebie? W takim razie 1 Minute Site jest idealnym wyborem!

1 Minute Site to prosty, bardzo przyjemny i nie wymagający żadnych umiejętności technicznych produkt firmy Sintra Consulting do tworzenia stron internetowych.

Celem utworzenia własnej strony internetowej na naszej platformie, wystarczy wykonać trzy proste kroki:

1. wybrać grafikę 2. dodać zawartość 3. opublikować swoją stronę

Zalety

  • BEZ INSTALACJI. Dzięki 1Minute Site możesz tworzyć witryny online, bez pobierania jakiegokolwiek zbędnego oprogramowania na Twój komputer. Dodatkowo, dzięki naszej platformie nie musisz być ekspertem IT, ponieważ program jest bardzo łatwy w użyciu i to zupełnie za darmo. 1 Minute Site umożliwia Ci edycję i zmianę zawartości strony korzystając z dowolnego komputera na świecie.
  • ŁATWA OBSŁUGA. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele osób ma trudności w tworzeniu stron internetowych dla własnych potrzeb, ponieważ wiele spośród obecnych narzędzi do tworzenia stron internetowych jest zbyt skomplikowanych. Dlatego utworzyliśmy 1 Minute Site, aby zapewnić użyteczne narzędzie do tworzenia stron internetowych, tak aby każdy mógł zbudować w prosty sposób własną stronę internetową.
  • WYSOKA POZYCJA W WYSZUKIWARCE. 1 Minute Site to kreator stron, dzięki któremu Twoja strona może pojawić się wysoko w wyszukiwarce internetowej na zapytania dotyczące Twojego biznesu i działalności. 1 Minute Site to również perfekcyjne narzędzie do tworzenia zaplecza pozycjonerskiego. Przekonaj się sam!

Zapoznaj się z naszym samouczkiem Video

 

(strona zbudowana zgodnie z samouczkiem znajduje się pod linkiem: http://zbudujdarmowastrone.1minutesite.pl/index.html )

Profesjonalne strony internetowe

  • Jeśli chcesz zbudować kompletny i spersonalizowany serwis www, który łączy w sobie design i marketing, wyślij nam e-mail na info@1minutesite.pl i opowiedz o swoich potrzebach: oddajemy Ci do dyspozycji akredytowanego grafika z wiedzą specjalistyczną z Twojego sektora, który będzie wiedział, jak przetworzyć Twoje wymagania w udaną stronę www.
  • Ponadto, masz do dyspozycji naszego eksperta od Marketingu Internetowego, który pomoże Ci zaplanować zawartość strony, napisać odpowiednio zoptymalizowane teksty do przeglądarki internetowej Google i ustawić parametry SEO takie jak tytuł, opis i słowa kluczowe, by zwiększyć ilość wartościowych odwiedzin na Twojej stronie

Zobacz nasze realizacje pod wytyczne klienta na kreatorze stron 1 Minute Site:

1minlogo

Artykuł sponsorowany