2019-04-22

Imieniny: Iwony i Dezyderego

Zakończenie rozgrywek Powiatowej Ligi Piątek Piłkarskich

by Marek Sokołowski on Lipiec 29, 2013

Przez cztery niedziele poczynając od 07 lipca, dziesięć drużyn zmagało się w rozgrywkach Ligi Piątek Piłkarskich 2013 zorganizowanych przez Powiat Szydłowiecki pt. ”Impreza sportowo- rekreacyjna Powiatu Szydłowieckiego”. Ostatecznie wygrała drużyna Młodzi Gniewni, która triumfowała 28 lipca podczas uroczystego zakończenia imprezy.

W niedzielę 28 lipca, uroczystego zamknięcia rozgrywek dokonał Przewodniczący Rady Powiatu Marek Sokołowski, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Adam Wlazło i Jan Gula oraz Radny Powiatu Artur Ludew, sędziowie oraz pracownicy Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Szydłowcu. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody i cenne puchary. Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc walczyli o sprzęt sportowy o wartości I miejsce 1500 zł, II miejsce 1000zł, III miejsce 500zł.

I miejsce Młodzi Gniewni
II miejsce Narodowy Szydłowiec
III miejsce Miszczowie

Nagrody otrzymali także:
Najlepszy Piłkarz – Patryk Czarnota
Najlepszy Strzelec – Wojciech Osobiński
Najlepszy Bramkarz – Adrian Michałkiewicz

Na koniec wszyscy spotkali się na wspólnym posiłku, który zregenerował siły po ogromnym wysiłku odbywającego się w promieniach bardzo gorącego słońca. Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za wzięcie udziału w rozgrywkach, które cieszyły się zainteresowaniem wśród sympatyków sportu i rekreacji. Rozgrywki sportowe dostarczyły kibicom wielu pozytywnych emocji, pod bacznym okiem arbitra: Łukasza Gnata.
Organizatorzy zapewniają, że w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja tej imprezy.