2021-10-26

Imieniny: Waleriana i Maksymiliana

Zagrali w iście brazylijskim stylu!

by Marek Sokołowski on Czerwiec 15, 2014

payronat Marek Sokołowski

Szydłowice, LO

Na obiekcie sportowym w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. H. Sienkiewicza 14 czerwca, jak publikowaliśmy odbył się Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Szydłowcu.  Teraz informujemy o wynikach zawodów.

Wszyscy chętni do rozgrywek zebrali się tuż po godz. 8:00 aby uczestniczyć weryfikacji oraz losowaniu gier. Oficjalne rozpoczęcie nastąpiło o godz. 9:00 , do turnieju przystąpiło 8 drużyn które rozegrały spotkania miedzy sobą w stylu brazylijskim.

W turnieju spotkały się drużyny mężczyzn:

1.Różalski/Podsiadły

2. Majewski / Gałązka

3. Sokołowski/Sasal

4. Michalski/Kapturski

5. Madej / Sadowski

6. Kuźdub/Lisowski

7. Sasal/Czewiak

8. Ziólkowski/Nowek

Podczas rozgrywek pogoda była iście plażowa choć momentami zawodnicy musieli zmagać się dodatkowo z nagłymi opadami deszczu z nieba. Rywalizacja sportowa była na wysokim poziomie a uczestnicy wykazali się dużym duchem sportowej walki . Drużyną rozgrywającym turniej sędziował pan Paweł Bloch.

Rozegrano kilkanaście meczy , które przysporzyły wiele pozytywnych emocji. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy: Kuźdub i Lisowski. Drugie miejsce zajęli Majewski /Gałązka , natomiast na trzecim miejscu uplasowali się Sasal /Czerwiak.

Po zakończeniu Turnieju, na zawodników, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca, czekały nagrody. Zespoły otrzymały pamiątkowe statuetki oraz nagrody pieniężne.

Pan Marek Sokołowski Przewodniczący Rady Powiatu podziękował uczestnikom oraz wszystkim, którzy pomagali w organizacji turnieju i zaprosił na kolejne zawody w przyszłym roku.

Organizatorzy imprezy to: Biuro Rady Powiatu, Wydział Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu oraz Powiatowy Koordynator ds. Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

Tekst i zdjęcia: Agnieszk Gawor