2022-10-04

Imieniny: Sławomira i Elżbiety

Wypadek w Zbijowie Dużym

by Bartosz Kaluga on Luty 12, 2016

Dwóch mężczyzn z obrażeniami ciała trafiło do szpitala w Skarżysku-Kamiennej po zderzeniu się dwóch pojazdów w Zbijowie Dużym. Ranne osoby to piesi. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego wyjaśniają szydłowieccy policjanci.

Do zdarzenia doszło w czwartek (11.02.2016 r.) około godziny 13.10 w miejscowości Zbijów Duży. Jak wynika ze wstępnych informacji pracujących na miejscu policjantów, kierujący samochodem ciężarowym z naczepą przewożącą dłużycę 53-letni mężczyzna, jadący w kierunku miejscowości Zbijów Mały, dojeżdżając do skrzyżowania rozpoczął hamowanie. Na śliskiej nawierzchni naczepa wpadła w poślizg i uderzyła w zaparkowany na poboczu samochód osobowy marki VW Bora.

W wyniku zderzenia osobówka uderzyła w dwóch mężczyzn stojących za pojazdem. Piesi z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Skarżysku-Kamiennej. Poszkodowani to mężczyźni w wieku 50 i 56 lat, mieszkańcy gminy Mirów. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego wyjaśniają szydłowieccy policjanci.

sierż. Marlena Skórkiewicz