2022-10-04

Imieniny: Sławomira i Elżbiety

Wypadek na krajowej siódemce w m. Barak

by Bartosz Kaluga on Wrzesień 4, 2015

Na krajowej  siódemce w m. Barak zderzyły się trzy pojazdy. W zdarzeniu zostały  ranne dwie osoby, kierowca i pasażer poloneza.Przez prawie dwie godziny w miejscu wypadku ruch odbywał  się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło w piątek (04.09.2015 r.) około godziny 9.00 w miejscowości Barak gm. Szydłowiec na krajowej siódemce w rejonie budowy drogi S-7. W zdarzeniu brały  udział trzy pojazdy, ciężarowe Volvo, osobowy polonez oraz dostawczy Iveco. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów z Szydłowca wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo 27-letni mieszkaniec powiatu białobrzeskiego najechał na tył samochodu osobowego marki polonez, a następnie wjechał do przydrożnego rowu.

W wyniku uderzenia Polonez zjechał na przeciwny pas ruchu z zderzył się czołowo z pojazdem dostawczym marki Iveco.  W wyniku tego zdarzenia kierowca i pasażer Poloneza doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala w Skarżysku-Kamiennej. Wszyscy  kierujący pojazdami  biorący udział w zdarzeniu  byli trzeźwi. Przez prawie dwie godziny w miejscu wypadku ruch odbywał się wahadłowo.  Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego wyjaśni  prowadzone postępowanie przygotowawcze.

sierż. Marlena Skórkiewicz

Komenda Powiatowa Policji w Szydłowcu