2022-10-05

Imieniny: Feliksa i Leonarda

Wypadek na krajowej siódemce w m. Barak

by Bartosz Kaluga on Luty 9, 2017

Dzisiaj po godz. 8 na krajowej siódemce w m. Barak zderzyły się dwa pojazdy. W wyniku zdarzenia 10 osób odwiezionych zostało do szpitala w Skarżysku Kamiennej. Droga w miejscu wypadku była zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy dla upłynnienia ruchu.

Dzisiaj po godz. 8 w m. Barak na drodze krajowej nr 7 doszło do zderzenia dwóch pojazdów, seata Ibizy oraz mercedesa – kursowego busa relacji Szydłowiec-Skarżysko. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, kierujący seatem 39-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego jadąc od strony Skarżyska-Kamiennej w kierunku Szydłowca z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z od strony Szydłowca busem.

barak wypadek luty 2017

Mercedesem kierował 46-letni mieszkaniec powiatu skarżyskiego. W wyniku zdarzenia 10 osób odniosło obrażenia i zostali odwiezieni do szpitala. Ranni to pasażer seata oraz dziewięciu pasażerów busa. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących, obaj byli trzeźwi, nie odnieśli żadnych obrażeń.
Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez około 3 godziny, policjanci wyznaczyli objazdy dla upłynnienia ruchu.

wypadek barak luty 2017

Szereg wykonanych czynności na miejscu zdarzenia przez funkcjonariuszy pozwoli na wyjaśnienie okoliczności oraz przyczyn tego zdarzenia drogowego.

sierż. Marlena Skórkiewicz