2018-11-16

Imieniny: Olimpii i Łazarza

Wyniki konkursu wielkanocnego

by Bartosz Kaluga on Kwiecień 10, 2014

Komisja konkursowa w składzie:

Włodzimierz Górlicki, Starosta Szydłowiecki – przewodniczący komisji

Barbara Pataj – plastyczka

Wiesław Wismont – fotograf

Magdalena Kisiel – Wydział Rozwoju i Promocji

Inga Pytka – Sobutka – Wydział Rozwoju i Promocji

Sylwia Pietras – Wolska – Wydział Rozwoju i Promocji

 

2 kwietnia rozstrzygnęli konkurs pn. „Wielkanoc w Powiecie Szydłowieckim”.

Oto wyniki:

GŁÓWNA NAGRODA, druk kartki wielkanocnej:

 

JULIA DĄBROWA

Kl. II PSP w Majdowie

 

Opiekunka Rozalia Kucper

 

KATEGORIA: KLASY I –III SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Laureaci:

 

I MIEJSCE – Damian Osobiński, PSP w Pawłowie

II MIEJSCE – Amelia Maciejewska, PSP w Wałsnowie

III MIEJSCE Paulina Pulkowska PSP w Sadku

III MIEJSCE Łucja Mamla PSP Majdów

 

Wyróżnienia:

 

Anna Woźniak, PSP Budki

Patrycja Rejczak, PSP Guzów

Julia Pielas, PSP Ciepła

Bartosz Prokop, PSP Orońsko

Małgorzata Głowacka, PSP Skłoby

Brajan Sierawski, PSP Wola Lipieniecka

Kacper Smolarski, PSP Wałsnów

Maciej Włodarczyk, PSP Orońsko

Kinga Młynarczyk, Świetlica w Hucie

Mateusz Bąk, PSP w Zbijowie

Adrian Lipiec, PSP Orońsko

Jakub Petrykowski, PSP Wysoka

Aleksandra Madej, PSP Pawłów

Julia Woźniak, PSP Ciepła

Michalina Pastuszka, PSP Sadek

Julia Wyrwińska, PSP Ciepła

Kacper Bębenek, PSP Wysoka

Zuzanna Szymczyk, PSP Wysoka

Maja Czubak, PSP Cukrówka

 

 

KATEGORIA: KLASY IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Laureaci:

 

 

I MIEJSCE Mikołaj Syta PSP OROŃSKO

II MIEJSCE Mikołaj Smolarski PSP Wałsnów

III MIEJSCE Adrianna Suwała PSP Ciepła

 

 

Wyróżnienia:

 

Izabela Bursa, PSP Guzów

Ewa Kubik, PSP Sadek

Martyna Ozimek, PSP Wysoka

Izabela Kobierska, PSP Mirów

Nikola Ciepiela, PSP Orońsko

Maria Karpeta, PSP Majdów

Aleksandra Gromek, PSP Gąsawy Rządowe

Arkadiusz Czarnecki PSP Wysoka

Oliwia Pinda PSP Skłoby

Izabela Przygodzka, PSP Skłoby

Anna Florczyk, PSP Skłoby

Damian Bilski, PSP Zbijów Mały

Emil Jedynak, PSP Majdów

 

 

KATEGORIA: SZKOŁY GIMNAZJALNE

 

Laureaci:

 

I MIEJSCE Dawid Wesołowski Publiczne Gimnazjum w Orońsku

II MIEJSCE Wiktoria Zagórska Publiczne Gimnazjum nr 2 w Szydłowcu

III MIEJSCE Paweł Woźniak Publiczne Gimnazjum w Orońsku

III MIEJSCE Marta Mamla Publiczne Gimnazjum w Majdowie

 

 

 

Wyróżnienia:

 

Marcelina Kozicka, Publiczne Gimnazjum w Mirowie

Paula Gładysz, Publiczne Gimnazjum w Orońsku

Aleksandra Zielińska, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Szydłowcu

Dominika Kucharska, Publiczne Gimnazjum w Majdowie

Paweł Podsiadły, Publiczne Gimnazjum w Szydłowcu

Kasia Strzelecka, kl.IIA

Wiktoria Wiktorowicz, Publiczne Gimnazjum w Szydłowcu

Kacper Bielecki, Publiczne Gimnazjum w Orońsku

Jagoda Dębska, Publiczne Gimnazjum w Orońsku

 

 

KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE i OSOBY PEŁNOLETNIE

 

 

I MIEJSCE Dominika Rutkiewicz ZSO im. H.Sienkiewicza w Szydłowcu

II MIEJSCE Edyta Woźniakowska Warsztaty Terapii Zajęciowej w Szydłowcu

 

III MIEJSCE Katarzyna Płońska Warsztaty Terapii Zajęciowej w Mirówku

 

 

 

Wyróżnienia:

 

Małgorzata Wakuła, WTZ w Mirówku

Anna Głuch, WTZ w Szydłowcu

Monika Kępa, Publiczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Szydłowcu

Dariusz Marghraby, Publiczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna w Szydłowcu

Przemysław Krupa, Publiczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna w Szydłowcu

Edwin Herka, 4 TE ZS im. KOP w Szydłowcu

Wiktoria Grzybowska, kl. II a, ZSO im.H.Sienkiewicza w Szydłowcu

 

Rozdanie nagród nastąpi 15 kwietnia br.