2018-11-14

Imieniny: Celiny i Waleriana

Wyniki biegu na 10 kilometrów w Sadku

by Marek Sokołowski on Lipiec 6, 2014

W Sadku już po raz 25 spotkali się biegacze, aby rywalizować w biegu głównym na 1o kilometrów. Poniżej podajemy wyniki biegu, w którym zwyciężył w tym roku biegacz z Buska Zdroju. Najlepszym zawodnikiem z powiatu szydłowieckiego był  Karol Graba z Mirowa Starego.Klasyfikacja zawodów:

1. Damian Sator Bisko-Zdrój 00.33.16.59

2. Rafał Czarnecki Bliżyn 00.33.35.06

3. Marcin Stokowiec KKL Kielce 00.33.47.75

4 . Damian Krzostek Radom 00.34.41.05

5. Krzysztof Misiurek Klementowice 00.35.21.67

6. Michał Jagieło Lubienia 00.36.19.17

7. Damian Wysocki BIEGAM ŻEBY Kielce 00.36.20.74

8. Marcin Osiński BIEGIEM Radom 00.36.47.75

9. Mirosław Połeć Ruda Śląska 00.37.22.93

10. Łukasz Pawiński Radom 00.37.31.43

11. Damian Połeć Ruda Śląska 00.38.07.58

12.  Karol Graba  Mirów Stary 00.38.09.73

13. Tomasz Gwarek Sadek 00.38.47.15

14. Rafał Tuzimek Szydłowiec 00.38.52.50

15. Arkadiusz Wnukowski PSP Końskie 00.39.08.67

16. Mikołaj Wilk Opoczno 00.39.19.03

17. Mateusz Sala BIEGAM ŻEBY Kielce 00.39.28.91

18. Sebastian Połeć JASTRZĄB Ruda Śląska 00.39.32.91

19. Robert Kwapisz Kotfin 00.39.38.20

20. Sylwester Dudek LKB Rudnik 00.39.54.56

21. Grzegorz Rakoczy Starachowice 00.39.56.08

22. Damian Kutera Dąbrowa 00.40.12.56

23. Kazimierz Kamola CHEMIK Puławy 00.40.25.33

24. Karolina Waśniewska BIEGIEM Radom 00.40.35.70

25. Michał Frączek Sławno 00.40.51.93

26. Marcin Dulęba BIEGAM ŻEBY Łączna 00.41.00.69

27. Michał Konieczny Bisko-Zdrój 00.41.22.74

28. Damian Borowiec Parszów 00.41.31.93

29. Paweł Prasowski Skarżysko-Kamienna 00.41.53.11

30. Damian Orzechowski Suchedniów 00.41.53.42

31. Karol Maciejewski Radom 00.42.01.45

32. Jan Majewski Skarżysko-Kamienna 00.42.06.73

33. Mateusz Zawistowski Sadek 00.42.07.39

34. Robert Gąsawy Rządowe 00.42.15.03

35. Zbigniew Dulęba Skarżysko-Kamienna 00.42.17.06

36. Łukasz Pochylski Radom 00.42.19.59

37. Sławomir Michoń Prymusowa Wola 00.42.27.59

38. Michał Gajewski Skarżysko 00.42.47.15

39. Damian Strzecha WIKTORIA Szydłowiec 00.42.52.13

40. Jerzy Połeć JASTRZĄB Ruda Śląska 00.42.54.22

41. Marcin Lech Makoszyn 00.42.56.68

42. Piotr Sztandera Parszów 00.43.02.17

43.  Szczepan Błach Gatka 00.43.03.98

44. Sebastian Młynarczyk Skarżysko-Kamienna 00.43.05.69

45. Andrzej Połoński Radom 00.43.22.19

46. Krzysztof Obłoza Skarżysko-Kamienna 00.43.35.05

47. Michał Sieczka Szydłowiec 00.43.35.26

48. Andrzej Kurenda Radom 00.43.36.58

49. Dariusz Dębski Radom 00.43.41.04

50. Marcin Kucharski Radom 00.43.43.06

51. Sebastian Przybycień Skarżysko-Kamienna 00.43.56.10

52. Michał Pędzich run-log.com Nadarzyn 00.43.57.23

53. Waldemar Rychlicki Augustów 00.44.13.08

54. Anna Cianowice 00.44.15.65

55. Łukasz Cender Skarżysko-Kamienna 00.44.18.37

56. Michał Zugaj Sadek 00.44.19.45

57. Filip Sokołowski Skarżysko-Kamienna 00.44.25.64

58. Mariusz Balcerak WTÓRPOL Skarżysko 00.44.37.78

59. Krzysztof Maciejewski Makoszyn 00.45.07.31

60. Piotr Kuźdzub Gąsawy Rządowe 00.45.09.29

61. Marcin Ziętkowski Szydłowiec 00.45.12.05

62. Dawid Kowalczyk Przysucha 00.45.13.05

63. Damian Sochacki Sadek 00.45.22.82

64. Lidia Pytel Stąporków 00.45.33.31

65. Daniel Dawgiert Kielce 00.45.34.86

66. Mariusz Góra Kielce 00.45.40.08

67. Maciej Garbacz Skarżysko-Kamienna 00.45.51.79

68. Krzysztof Leśniak Kozłów 00.46.17.79

69. Sebastian Adamczyk Szydłowiec 00.46.24.86

70. Ewelina Radom 00.46.25.29

71. Michał Kowalczyk Radom 00.46.32.08

72. Patryk Borek Rzeczniów 00.46.40.89

73. Artur Janus Kielce 00.46.42.54

74. Sławomir Sarzyński Radom 00.46.43.15

75. Katarzyna Domańska Majków 00.47.09.69

76. Artur Madej Radom 00.47.27.56

77. Kinga Brzoszkiewicz Starachowice 00.47.37.55

78. Krzysztof Połeć JASTRZĄB Ruda Śląska 00.47.59.07

79. Maciej Adamczyk ENDORFINA Szydłowiec 00.48.01.64

80. Paweł Górka Radom 00.48.08.62

81. Cezary Głuch Jastrząb 00.48.13.79

82. Paweł Kosin Kielce 00.48.21.27

83. Marian Wilczany LKB Rudnik 00.48.24.21

84. Kuba Banach BIEGIEM Radom 00.48.35.69

85. Artur Rękawek Garwolin 00.48.53.04

86. Piotr Drab Skarżysko-Kamienna 00.48.57.12

87. Robert Żmijewski Suchedniów 00.49.15.04

88. Andrzej Balcerzak Warszawa 00.49.15.63

89. Grzegorz Bartnik Radom 00.49.19.21

90. Marcin Kołek Skarżysko-Kamienna 00.49.23.50

91. Mirosław Morawski Bielicha 00.49.30.11

92. Tomasz Gawor Szydłowiec 00.49.31.59

93. Leszek Belowski CHEMIK Puławy 00.49.40.28

94. Andrzej Chmielecki Radom 00.49.45.18

95. Aldona Kaim Radom 00.49.48.08

96. Daniel Zaborski Sadek 00.49.49.72

97. Adam Augustyn Radom 00.49.55.36

98. Dariusz Nowak Skarżysko 00.50.01.34

99. Agnieszka Grójec 00.50.04.07

100. Paweł Banasik Radom 00.50.15.16

101. Kamil Skarżysko-Kamienna 00.50.17.68

102. Wiktoria Nowak SŁONECZKO Busko-Zdrój 00.50.37.47

103. Mateusz Bilewicz Warszawa 00.50.54.49

104. Grzegorz Sygut Opoczno 00.50.57.88

105. Janusz Ordyński WTÓRPOL Skarżysko 00.51.26.50

106. Przemysław Szydłowiec 00.51.31.59

107. Jerzy Stobiecki BIEGIEM Radom 00.51.37.98

108. Łukasz Dulęba Sadek 00.51.43.06

109. Sławomir Pączek Kierz Niedźwiedzi 00.51.51.18

110. Maciej Pacek ENDORFINA Szydłowiec 00.52.16.02

111. Wojciech Gałczyński Szydłówek 00.52.16.48

112. Agnieszka Ostrowska Sędziszów 00.52.31.74

113. Sławomir Buga Skarżysko 00.52.37.70

114. Natalia Góra LKB Rudnik 00.52.44.29

115. Szymon Dudek LKB Rudnik 00.52.44.70

116. Joanna Gwarek Sadek 00.52.46.07

117. Damian Kraska Szydłowiec 00.52.47.18

118. Marek Czyż Szydłowiec 00.52.48.36

119. Jakub Bliżyn 00.52.57.04

120. Grzegorz Malicki Końskie 00.53.12.48

121. Wojciech Pacek ENDORFINA Szydłowiec 00.53.13.51

122. Andrzej Banach BIEGIEM Radom 00.53.58.60

123. Agnieszka Andrejew Ząbki 00.53.59.37

124. Tomasz Orman Szydłowiec 00.54.02.23

125. Robert Świercz Warszawa 00.54.07.30

126. Majka Dyoniziak LKB Rudnik 00.54.31.08

127. Janusz Sulima Milanówek 00.54.38.44

128. Oskar Żak Sadek 00.55.03.45

129. Krzysztof Gwarek Sadek 00.55.05.78

130. Piotr Sobczyk Kielce 00.55.27.98

131. Jakub Gawroński BIEGAM BO LUBIĘ Kielce 00.55.34.91

132. Wincenty Korczak Radom 00.55.48.34

133. Leon Bińkowski Radom 00.55.53.32

134. Mariusz Hendzel Radom 00.55.54.60

135. Agnieszka Stanikowska Radom 00.55.57.45

136. Marcin Romanowicz Radom 00.55.57.74

137. Paweł Radom 00.56.38.89

138. Janusz Kowalczyk Radom 00.56.52.30

139. Patryk Grzegorczyk Skarżysko-Kamienna 00.56.56.47

140. Judyta Rut Sadek 00.57.09.04

141. Krzysztof Magdziarz Skarżysko-Kamienna 00.57.42.82

142 Piotr Tomeczek Skarżysko-Kamienna 00.58.46.26

143 Tomasz Witkowski ENDORFINA Szydłowiec 00.58.46.94

144. Aldona Rdzanek Augustów 00.58.52.46

145. Sebastian Węgłowski Skarżysko-Kamienna 00.59.00.37

146. Paweł Miernik Skarżysko-Kamienna 00.59.11.44

147. Monika Górka Radom 00.59.42.08

148. Marzena Gwarek Szydłowiec 01.00.02.27

149. Anna Żołądek Otwock 01.00.02.71

150. Agnieszka Wróbel Stąporków 01.00.16.45

151. Ewa Janus Kielce 01.00.18.22

152. Anna Nowak Stąporków 01.00.23.73

153. Ireneusz Płusa Sadek 01.00.43.26

154. Łukasz Świerczyński Stąporków 01.01.45.83

155. Daniel Kocia Skarżysko-Kamienna 01.01.58.31

156. Katarzyna Boruń Sadek 01.02.23.26

157. Jolanta Pieras Piastów 01.02.25.66

158. Anita Banaczek Sadek 01.04.20.14

159. Małgorzata Gałczyńska Szydłówek 01.04.23.82

160. Justyna Kozubska Końskie 01.04.35.16

161. Weronika Żak Sadek 01.05.33.43

162. Sylwia Makowska Skaryszew 01.06.33.66

163. Magdalena Sala Szydłowiec 01.07.20.06

164. Janusz Kępczyński Ożarów Maz. 01.08.38.31

165. Teresa Otto Warszawa 01.09.26.18

166. Lucyna Skowron Kierz 01.10.48.63

167. Aneta Pawlak Suchowola 01.13.52.51

168. Marian Chylicki BIEGIEM Radom 01.14.07.47

169. Tadeusz Andrzejewski Warszawa 01.18.16.69

170. Robert Pawłowicz Suchowola 01.25.53.14