2019-04-23

Imieniny: Joanny i Zuzanny

„Wszystkie dzieci nasze są”- zabawa w Przedszkolu na Staszica

by pa pa on Czerwiec 3, 2013 · 2 komentarze

Pod takim hasłem odbyły się tegoroczne obchody dnia dziecka. Zorganizowano je 3 czerwca w ogrodzie Przedszkola Samorządowego Nr 2. Była to impreza pełna zabaw, konkursów, muzyki, tańców i śpiewów. Już od wczesnego przedpołudnia widać było że dużo spacerujących  maluchów wraz z rodzicami  nie może się doczekać nadchodzącej zabawy. Na wstępie Burmistrz Szydłowca powitał wszystkie dzieciaczki i przekazał klucze najmłodszym mieszkańcom miasta.  Każde z dzieci dostało kolorowe baloniki oraz  mały słodki upominek. Najwięcej atrakcji oddało malowanie twarzy, które  i tak  były już kolorowe od rumieńców.

Dzieci wraz z opiekunami świetnie się bawiły, co widać było po radosnych uśmiechach na twarzach. Zabawa trwała długo i wesoło przy muzyce.  W trakcie imprezy panie nauczycielki wystąpiły w kolorowych strojach i wspólnie z dziećmi przystąpiły do zabawy taneczno -sportowej.  Zabawa trwała długo  w rytmie znanych przebojówm gdzie  maluchy głośno śpiewały „Ona tańczy dla mnie”

Cała impreza się udała, pogoda dopisała, a co najważniejsze – dzieci były zachwycone.

Organizatorami Dnia Dziecka byli Burmistrz Szydłowca Andrzej Jarzyński, Rada Miejska w Szydłowcu, Dyrektor Zespołu Edukacji i Finansów Oświaty oraz Dyrektor i pracownicy Przedszkola Samorządowego Nr 2.

Tekst: Agnieszka Gawor