2022-12-03

Imieniny:

WSPÓŁPRACA

Twórz znami pierwsze profesjonalne medium internetowe w naszym regionie jakim jest Portal Szydłowiecki!

Jeśli interesujesz się szeroko rozumianym dziennikarstwem – lubisz pisać krótsze lub dłuższe teksty o tematyce społecznej, kulturalnej, sportowej, gospodarczej, religijnej, lub też Twoją pasją jest fotografia – zapraszamy do współpracy. Jesteśmy otwarci na propozycje tematów.

Co robimy?

Przybliżamy lokalne problemy i inspirujemy mieszkańców naszego regionu do aktywnego działania. Informujemy o wydarzeniach lokalnych. Piszemy również o świecie, spoglądamy na Polskę z szerszej perspektywy i odnosimy to wszystko do naszej lokalnej rzeczywistości. Dostarczamy naszym Czytelnikom codziennie nowe informacje z ziemi szydłowieckiej. Nasza aktywność wykracza daleko poza współpracę przy tworzeniu największego portalu w Powiecie Szydłowieckim. Staramy się nspirować i wspierać liczne wydarzenia i wartościowe inicjatywy tworzące społeczeństwo obywatelskie. Współpracujemy z jednym z najważniejszych polskimi think-tanków kształtującym polską politykę zagraniczną oraz kreaującym nowych liderów politycznych.

Zapraszamy zarówno do współpracy okresowej, jak i stałej. Każdy materiał przygotowany przez Ciebie zostanie opatrzony Twoim imieniem i nazwiskiem.

Dołącz do nas i twórz z nami pierwszy, prawdziwie niezależny portal na naszym lokalnym rynku!

 

Chcesz rozpocząć współpracę barterową na innej płaszczyźnie? Napisz, co masz do zaoferowania!

 

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Załącz plik