2021-04-14

Imieniny: Zofii i Jana

Wiosenny wieczór z…

by Bartosz Kaluga on Kwiecień 7, 2014

Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek serdecznie zaprasza na kolejny już tym razem WIOSENNY WIECZÓR Z… W sobotę 12 kwietnia swój talent wokalny zaprezentuje ANIA BĘBENEK, gościnnie wystąpi NATALIA SOKOŁOWSKA. Swoją przygodę z piosenką Ania rozpoczęła 5 lat temu w Pracowni Muzycznej PIANO .

ania bębenek„Jako niespełna 10-letnia dziewczynka miała bardzo mocny i brzmiący głos. To niesamowite obserwować jak Ania nabiera świadomości swojego głosu, jak krok po kroku uczy się panować nad jego siłą. Dzisiaj jest już zdecydowanie dojrzalszą dziewczyną, pewną tego co chce przekazać na scenie. Sprawiła to praca nad głosem, doświadczenie, obycie sceniczne, którego nabywa się z biegiem lat. Mówiąc o tak młodej osobie trzeba brać pod uwagę, że jest to początek drogi, jednak  talent plus umiejętności nabyte do tej pory stanowią dobrą bazę do dalszego rozwoju   artystycznego.” – tak o Ani mówi jej nauczycielka śpiewu p. Anna Wilkiewicz, szefowa PM PIANO.

Choć Ania ma dopiero 15 lat, to już w swoim dorobku artystycznym ma występy na wielkich scenach ogólnopolskich, a także międzynarodowych konkursów – niejednokrotnie z sukcesami. Potwierdzają to nagrody i wyróżnienia. W 2013 roku została między innymi finalistką Międzynarodowego Hope Festival w Katowicach, zajęła III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka w Krakowie, a kilka dni temu otrzymała nominację do II etapu 19. Ogólnopolskiego  Konkursu Piosenki Wygraj Sukces.

Serdecznie zapraszamy 12 kwietnia, godz. 18.00, Regionalne Centrum Biblioteczno Multimedialne, ul. Kolejowa 9b.