2022-07-07

Imieniny: Emila i Cyryla

Wieczór Biznesowy Brand Elite – 6. Edycja

by Bartosz Kaluga on Styczeń 22, 2017

Noble Brand Anna Słopiecka & Małgorzata Patynowska zapraszają do udziału w Wieczorze. Biznesowym dla kobiet i mężczyzn, pt.: „Lewy jakiego nie znacie” Budowanie marki światowej. Wydarzenie poświęcone najlepszemu sportowcowi 2015 roku – Robertowi Lewandowskiemu.

Zespół, który na co dzień kreuje jego markę poza boiskiem, zdradzi kulisy współpracy z gwiazdą i kapitanem reprezentacji Polski. Wydarzenie pod hasłem „Lewy jakiego nie znacie” ma na celu pokazanie uczestnikom jak budować światowej klasy markę we współczesnym świecie biznesu i sportu. O swoich doświadczeniach opowiedzą ludzie, którzy na co dzień pracują z Robertem: Cezary Kucharski, Monika Rebizant, Mariusz Siewierski.

3 lutego 2017 piątek, godz. 18:00 – 22:00, KARO Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa,
ul. J. Pawła II 2, Mleczków 26-652 Zakrzew k. Radomia. http://hotelkaro.pl/
https://www.facebook.com/HotelKaro/?ref=ts&fref=ts

Wydarzenie to należy do cyklu Brand Elite – Spotkania z Marką, organizowanego przez Noble Brand Anna Słopiecka & Małgorzata Patynowska www.noblebrand.pl.

Brand Elite to cykl wartościowych wydarzeń biznesowych, mających na celu budowanie przedsiębiorczej społeczności, stawiającej na:
– rozwój osobisty oraz biznesowy
– edukację w zakresie budowania i wzmacniania marki osobistej
– skuteczne promowanie własnej marki
– wymianę doświadczeń i nawiązywanie cennych relacji biznesowych.

6. Edycja adresowana jest do KOBIET I MĘŻCZYZN:
– prowadzących własne firmy
– na stanowiskach managerskich, liderów społecznych oraz samorządowych, zarządzających projektami i zespołami
– chcących tworzyć markę własnego nazwiska
– przedsiębiorczych i aktywnych, stawiających na rozwój osobisty i biznesowy.

AGENDA SPOTKANIA:
• Anna Słopiecka & Małgorzata Patynowska – powitanie gości
• Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski – otwarcie spotkania
• Jakub Fila & Kamil Szendera – pomysłodawcy projektu „Lewy jakiego nie znacie”, twórcy portalu FirstEleven.com
• Cezary Kucharski – prelekcja w tematyce „LEWY JAKIEGO NIE ZNACIE”
• Prelekcje w tematyce marki „Lewandowski”
   – Monika Rebizant –  PUBLIC RELATIONS
   – Mariusz Siewierski –  REKLAMA & MARKETING
• Dyskusja – panel pytań
• Networking – luźne rozmowy w kuluarach przy smacznych przekąskach.

Panel 1. JAKUB FILA & KAMIL SZENDERA
Pomysłodawcy projektu „Lewy jakiego nie znacie”, twórcy portalu FirstEleven.com opowiedzą o budowaniu marki w błyskawicznym tempie za pomocą szybko rozwijającego się segmentu social media (550 tysięcy użytkowników miesięcznie, 6 milionów odsłon).

Panel 2. CEZARY KUCHARSKI
Pasjonująca historia marki osobistej Roberta Lewandowskiego.Cezary Kucharski opowie nam o zdarzeniach życiowych, biznesowych i sportowych, które miały istotny wpływ na jej rozwój światowej marki Robert Lewandowski.
(historia współpracy z Robertem Lewandowskim, relacja Manager – Zawodnik, kulisy budowania światowej marki, panel dyskusyjny)

Panel 3. MONIKA REBIZANT – PR
– co trzeba była zrobić, jakie doświadczenie posiadać, żeby znaleźć się w takim miejscu, aby móc pracować z „Lewym” jako specjalista PR
– jak budować wspólne zaufanie
– jakie znaczenie ma wizerunek medialny piłkarza
– dobór tytułów prasowych, dla których wypowiada się Robert – na jakiej podstawie
– które media w danym momencie są ważne i dlaczego dla wizerunku Roberta, innymi słowy strategia medialna Roberta
– ciekawostki, anegdoty, ciekawe autoryzacje

Panel 4. MARIUSZ SIEWIERSKI – REKLAMA & MARKETING
– jakie marki reklamuje Robert
– jak wygląda rynek polski a jak zagraniczny
– jakie firmy wybierają – czy marki ze sobą współgrają
– w jaki wizerunek handlowy wpisuje się Robert
– wartość reklamowa „Lewego”, co się na nią składa
– konkurencja reklamowa z innymi zawodnikami w PL i zagranicą
– anegdoty

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA:
unikalna wiedza biznesowa i marketingowa
– możliwość wymiany opinii i doświadczeń oraz dyskusji z zespołem kreującym markę najlepszego polskiego sportowca
– niepublikowane wcześniej informacje na temat Roberta Lewandowskiego
– nawiązanie i umocnienie relacji biznesowych podczas części networkingowej.

Jeśli stawiasz na rozwój osobisty i biznesowy, chcesz dowiedzieć jakie działania musisz podjąć by zbudować markę na światowym poziomie oraz pragniesz działać na rzecz wspólnego dobra w biznesie, serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Każdy Uczestnik w ramach społecznej odpowiedzialności ma możliwość włączenia się w akcję dożywiania dzieci prowadzoną przez Fundację Dobry Duszek pod hasłem Dobry + Duszek = Pełny Brzuszek, poprzez licytację wartościowych przedmiotów przekazanych przez Team Roberta Lewandowskiego na: charytatywni.allegro.pl/organizacje.
Linki do licytacji przedmiotów będą zamieszczane na naszym fanpage w trakcie promocji wydarzenia https://web.facebook.com/brandelitespotkaniazmarka/?fref=ts

Patronat nad wydarzeniem obejmuje Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski.

 

Patronat obejmują:

Radomska Loża Business Centre Club, Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej


Wstęp:
http://brandelite.evenea.pl/

UWAGA:
Wymagana wcześniejsza rejestracja: marketing.brandelite@gmail.com,
Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego.

Liczba miejsc ograniczona!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
https://www.facebook.com/noblebrand.annaslopiecka/
https://www.facebook.com/brandelitespotkaniazmarka/

SZCZEGÓŁY:http://noblebrand.pl/wieczory-biznesowe

GOŚCIE SPECJALNI:

CEZARY KUCHARSKI – właściciel grupy CK Sport Management, agent Roberta Lewandowskiego, były napastnik m.in. Legii Warszawa i reprezentacji Polski. Dzięki niemu polski piłkarz za granicą znaczy dziś o wiele więcej niż kiedyś. Najpotężniejszy agent piłkarski w Polsce, jeden z najpotężniejszych w Europie.

MONIKA REBIZANT – gdyby nie ona „Lewy” nie udzieliłby żadnego wywiadu i… nie miałby chwili wolnego. Nie tylko mózg, ale też serce całego przedsięwzięcia pt. „Robert Lewandowski najlepszym polskim piłkarzem”. To jej praca umożliwia na co dzień Robertowi współpracę i realizowanie kolejnych celów w kampaniach reklamowych i prospołecznych.

MARIUSZ SIEWIERSKI – już dziś myśli o tym, co Robert będzie robił po zakończeniu kariery. Czuwa nad wszystkimi umowami reklamowymi Roberta, mówiąc krótko: sprzedaje markę „Lewandowski”. Współpracuje z największymi potentatami biznesowymi na świecie.

JAKUB FILA & KAMIL SZENDERA – pomysłodawcy projektu „Lewy jakiego nie znacie”, twórcy portalu FirstEleven.com, specjaliści z zakresu social media.

ORGANIZATORZY:

NOBLE BRAND ANNA SŁOPIECKA – ekspert ds. wizerunku i promocji marki. Właścicielka agencji kreatywnej, tworzącej projekty graficzne zgodne z charakterem marki. Sekretarz Radomskiej Loży Business Centre Club. Członkini Izby Przemysłowo – Handlowej Ziemi Radomskiej. Stypendystka programu mentoringowego Vital Voices Poland fundacji Hillary Clinton. Adeptka „Akademii Marki z Klasą”. Trzykrotny Lider Rejonu Radom w projekcie Szlachetna Paczka. Współtwórca Smart Relax Spa. Laureatka Nagrody Gospodarczej Roku – Granitowy Tulipan. Laureatka w plebiscycie Kobieta Przedsiębiorcza Ziemi Radomskiej. Wyróżniona dwukrotnie w konkursie „Dobroczyńca Roku”. Z wykształcenia Dziennikarka. Propagatorka budowania marki osobistej opartej na wartościach. We wszystkich działaniach przyświeca jej idea „Najważniejszy drugi człowiek”.


MAŁGORZATA PATYNOWSKA – Założycielka Fundacji „Dobry Duszek” w Radomiu. Adeptka „Akademii Marki z Klasą”. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w koordynowaniu projektami na rzecz działań społecznych i lokalnych. Dzięki zaangażowaniu Fundacji, pomoc otrzymało 1000 osób, a fundacja przekazała ponad 700 ton żywności – ponad 90 000 obiadów dla dzieci. Spełnia się jako Mentor Rozwoju Duchowego w biznesie, najważniejszej płaszczyzny, która prowadzi do harmonii w życiu człowieka. Jest przekonana, że każda sytuacja, problem w życiu czemuś służy. Wszystko jest po coś, trzeba tylko rozeznać po co. Pragnie czynić siebie i świat lepszym.