2022-07-07

Imieniny: Emila i Cyryla

Wiadomości z Akademii Piłkarskiej

by Marek Sokołowski on Maj 19, 2015

???????????????????

Oskar Materek i Szymon Ruzik, młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej Szydłowiec, od 28 do 31 maja przebywać będą z drużyną Varsovii Warszawa (pierwszy Klub Roberta Lewandowskiego) w Pradze. Trener koordynator z Varsovii zaprosił szydłowieckich zawodników na wyjazd chcąc docenić ich spore umiejętności. Koordynator z Varsovii przebywał w Szydłowcu podczas 3 dniowego szkolenia, jakie miało miejsce w czasie ferii zimowych 2015.

Szkoleniowiec Varsowii  ocenił, że „Oskar i Szymon będą sporym wzmocnieniem naszej drużyny podczas 3 dniowego turnieju w Pradze „. Warto dodać, że Klub Varsovia Warszawa to jeden z lepiej pracujących Klubów w województwie mazowieckim z młodymi adeptami piłki nożnej. Do Pragi, Klub Varsovia został zaproszony na udział w Turnieju w trzech rocznikach: 2005, 2006 i 2007.

Naszym zawodnikom życzymy udanego wyjazdu i wiele pozytywnych wrażeń sportowych – mówi Dominik Gawor z APSz. Warto dodać, że Portal Szydłowiecki objął patronatem medialnym wydarzenie piłkarskie w dniach 13-14.05.2015 i  organizowany przez APSz, międzynarodowy turniej piłkarski, w tym roku dla rocznika 2005 i młodsi. Z naszego powiatu wezmą udział zawodnicy z : SZYDŁOWCA, JASTRZĘBIA, MIROWA, MAJDOWA.