2021-09-16

Imieniny: Wiktora i Małgorzaty

Warsztaty decoupage zakończona rekrutacja

by Bartosz Kaluga on Luty 11, 2014

Rusza projekt „Z rękodziełem w nowoczesny rynek pracy”. W Regionalnym Centrum Biblioteczno-Multimedialnym Szydłowieckiego Centrum Kultury i Sportu – Zamek zakończona została rekrutacja do działania „Z rękodziełem w nowoczesny rynek pracy” w ramach projektu „Rozpracuj to z biblioteką” Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Zakwalifikowało się 12 nieaktywnych zawodowo kobiet, 35+ (decydowała kolejność zgłoszeń), dla których zorganizowane zostaną warsztaty decoupage (zdobienie szkła, szkatułek, desek do krojenia, ikon, bombek, pisanek) oraz kurs komputerowy: w jaki sposób promować i sprzedawać swoje prace w internecie.

Chcemy aby bezrobotne kobiety z Szydłowca i okolic otrzymały od nas szansę zaktywizowania się, spełnienia swoich marzeń, poszerzenia swoich horyzontów oraz zdobycia źródła utrzymania. Dlatego też panie z projektu wezmą udział w wykładzie liderki, która osiągnęła sukces na rynku rękodzielniczym, a przedstawione przez nią możliwości promocji i sprzedaży wyrobów, zmotywuje kobiety do samodzielnego funkcjonowania na lokalnym rynku pracy.

Dnia 13 lutego 2014 w Regionalnym Centrum Biblioteczno-Multimedialnym SCKiS-Zamek odbędzie się spotkanie informacyjne dla uczestniczek projektu.

ROZPRACUJ_TO_logo_www_tlo

Monika Pawłowska-Szymkiewicz

RCB-M