2022-10-03

Imieniny: Karola i Olgierda

W Jastrzębiu weekend pełen wrażeń – Motointegrator Classicauto Cup 2016

by Bartosz Kaluga on Wrzesień 8, 2016

Już w najbliższą sobotę, 10 września, na terenie autodromu „Jastrząb” ruszy IV eliminacja zawodów samochodowych Motointegrator Classicauto Cup 2016. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a obecnych kibiców czekają ogromne sportowe emocje.

Motointegrator Classicauto Cup 2016 to cykl popularnych pikników rajdowo-wyścigowych odbywających się na terenie całej Polski. Poprzednie wydarzenia miały miejsce w kwietniu (Ułęż), maju (Kielce), czerwcu (Biała Podlaska), a już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna eliminacja tych zawodów samochodowych.

„Z niecierpliwością oczekujemy IV eliminacji Motointegrator Classicauto Cup 2016, ponieważ będzie do doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą oraz zmierzenia się z najlepszymi. Wierzę, że liczne treningi oraz pozytywne nastawienie zagwarantują nam wysokie miejsce na podium” mówi Maciej Świeboda, kierowca Macar, drużyny należącej do zespołu kierowców rajdowych STAG Rally Team.

Zawodnicy IV eliminacji Motointegrator Classicauto Cup 2016 wystartują o godzinie 10.20 na terenie autodromu „Jastrząb”. Kierowcy pojazdów zmierzą się z rywalami na 3-kilometrowej trasie o nawierzchni asfaltowej, którą pokonają pięciokrotnie.

Dla kibiców oraz pasjonatów sportów motoryzacyjnych, którzy przybędą na wydarzenie, zostanie utworzona bezpieczna strefa kibica, z której będzie można obserwować emocjonujące zmagania zespołów rajdowych z czasem i konkurencją. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a kibiców – zarówno tych dużych, jak i małych, czekają ogromne sportowe emocje i niezapomniane wrażenia.

Kolejna, ostatnia już eliminacja cyklu Motointegrator Classicauto Cup 2016 odbędzie się 15 października na torze „Kielce”.

 sss

AC S.A. jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. Na polskim rynku motoryzacyjnym AC S.A. funkcjonuje od 1986 roku, zatrudnia ponad 500 osób i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju, posiadającą ponad 50 proc. udział w rynku polskim. AC S.A. oferuje ponad 200 produktów do autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG/CNG. Oferta produktowa firmy, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców, dociera do ponad 50 krajów na całym świecie, m.in. Niemiec, Rosji, Ukrainy, Turcji oraz Tajlandii. Więcej informacji o firmie AC S.A. i marce STAG znajduje się na stronie: http://www.ac.com.pl/.