2022-10-05

Imieniny: Feliksa i Leonarda

uAvionics – poznaj świat bezzałogowych platform latających uAvionics

by Bartosz Kaluga on Maj 17, 2015

uAvionics Unmanned Systems zajmuje się budową bezzałogowych platform latających. uAvionics ma swoją siedzibę w Warszawie i dąży poprzez budowę bezzałogowych statków powietrznych do zmiany otaczającego nas świata w lepsze miejsce.

Niedawno studenci, a dziś przedsiębiorstwo z wizją, która zmieni jutro. Osiągnięte sukcesy jeszcze podczas studiów na Politechnice Warszawskiej –  nagrody na konkursach ogólnopolskich oraz poza granicami kraju : SAE AeroDesign w Stanach Zjednoczonych i UAV Outback Challenge w Australii – sprawiły, że członkowie uAvionics chcieli zmierzyć się z realiami rynkowymi i założyli własną firmę ukierunkowaną na nowe technologie.

Dysponując zdolnym i doświadczonym zespołem, uAvionics ze cel postawił sobie jest dostarczanie jak najlepszych i efektywnych pod względem kosztu rozwiązań do celów: pomiarowych, fotograficznych, zwiadowczych i nadzoru. uAvionics oferuje samoloty bezzałogowe, multiwirnikowce oraz osprzęt, a także szereg dodatkowych usług z wykorzystywaniem własnych produktów.

Specjaliści uAvionics mają ogromne doświadczenie nie tylko w rozwijaniu nowych, niecodziennych rozwiązań od podstaw, ale także w operowaniu bezzałogowych jak i załogowych statków powietrznych.

Jeśli jesteś zainteresowany produtkami uAvionics Unmanned Systems dowiedz się więcej o usługach firmy na stronie www.uAvionics.pl

Artykuł sponsorowany. Strona zbudowana na platformie 1 Minute Site przez Sintra Consulting