2022-09-30

Imieniny: Urbana i Augusta

Tusze, Tonery – Biznes Toner Szydłowiec

by Bartosz Kaluga on Marzec 15, 2016

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BIZNESTONER z Szydłowca jest dystrybutorem wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych do drukarek i innych urządzeń drukujących. BIZNESTONER to jedyna w powiecie szydłowieckim firma wyspecjalizowana w sprzedaży tonerów, tuszy i taśm. Oznacza to, że klientom korzystającym z jej usług oprócz wysokiego standardu obsługi oferujemy również szeroki asortyment produktów.

Siedziba oraz biuro handlowe firmy BIZNESTONER www.biznestoner.pl znajduje się w ścisłym centrum miasta, na Rynku Wielkim (lok. 10, obok Banku Spółdzielczego). Oprócz sprzedaży stacjonarnej dostarczamy również materiały eksploatacyjne naszym klientom w usłudze „biuroserwis”. Usługa ta, dla naszych stałych klientów jest całkowicie darmowa.

Sukcesywnie zdobywamy coraz większą część nie tylko lokalnego rynku materiałów eksploatacyjnych. Mamy przyjemność współpracować z wieloma firmami z Szydłowca – również tymi największymi i najbardziej rozpoznawalnymi. Dostarczamy również tonery i tusze do kilku szydłowieckich instytucji i urzędów. Stale zdobywamy zaufanie coraz większej rzeszy klientów detalicznych. Regularnie dostarczamy produkty do klientów również poza powiat szydłowiecki, szczególnie do ościennych miejscowości Skarżysko-Kamienna, Radom, Końskie, Przysucha. Jesteśmy obecni również na rynku warszawskim.

Celem i misją firmy BIZNESTONER jest oferowanie wysokiej jakości produktów i usług – w obszarze materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do optymalnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa lub instytucji. Nie ograniczamy się zatem do roli dostawcy, ale zapewniamy również specjalistyczne doradztwo. Pomagamy w doborze odpowiednich tonerów, tuszów, taśm czy bębnów do drukarki, kopiarki, faxu.

W swojej ofercie posiadamy materiały eksploatacyjne do wszystkich urządzeń drukujących dostępnych na polskim rynku. Oferujemy oryginalne oraz alternatywne tonery, tusze, bębny, taśmy do urządzeń takich marek jak: HP, Brother, Samsung, Canon, Xerox, Lexmark, Dell, Kyocera, Epson, OKI, Konica Minolta, Panasonic, Ricoh, Triumph-Adler, Develop i innych.

Na szczególną uwagę zasługują alternatywne tonery, tusze i bębny – czyli tzw. zamienniki. Korzystanie z naszych kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych zapewni Państwo znaczne oszczędności (sięgające nawet 80% w porównaniu do kosztów użytkowania oryginalnych wkładów) przy zachowaniu tej samej jakości wydruku. Co więcej, kupując nasze produkty unikacie Państwo ryzyka zakupu towaru niewiadomego pochodzenia – obecnego na internetowych aukcjach, którego jedyną zaletą wydaje się być cena. Ryzyko to dotyczy zakupu towaru wadliwego, nieumiejętnie regenerowanego metodą „piwniczną” co bardzo często prowadzi do uszkodzenia drukarki. Stosując alternatywne tonery i tusze firmy BIZNESTONER macie Państwo pewność, że kupujecie produkt certyfikowany (certyfikaty jakościowe i środowiskowe – TÜV Rheinland Certified, ISO 9001-2008; ISO 14001 Environmental Management System; STMC) objęty dożywotnią gwarancją, którego użytkowanie nie wpływa na utratę gwarancji urządzenia drukującego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również papier do drukarek i kopiarek marki International Paper. Niebawem do oferty dołączą również urządzenia drukujące – nowe oraz poleasingowe.

Naszym Klientom i Partnerom Biznesowym gwarantujemy:

  • wysokiej jakości materiały eksploatacyjne objęte dożywotnią gwarancją
  • możliwość darmowej dostawy w usłudze „biuroserwis”
  • możliwość darmowego odbioru zużytych kaset oraz wystawienia Karty Przekazania Odpadów
  • produkty przyjazne środowisku
  • uczciwe i rzetelne wywiązywanie się z zawartych zobowiązań w oparciu o etyczne zasady postępowania

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.biznestoner.pl oraz polubienia naszej strony na Facebook’u, gdzie oprócz aktualnej oferty znajdziecie Państwo porady i pomoc techniczną z zakresu użytkowania drukarek i urządzeń drukujących.

Zapraszamy do współpracy!

PPHU BIZNESTONER
Rynek Wielki 10
26-500 Szydłowiec
tel. 790-817-466 ; 732-932-914
mail: biuro@biznestoner.pl