2022-10-03

Imieniny: Karola i Olgierda

Turniej w Majdowie

by Bartosz Kaluga on Październik 13, 2014

W dniu 11 października 2014r. w Majdowie odbył się pierwszy turniej dla dzieci, w którym brały udział prestiżowe drużyny z poza naszego regionu, a mianowicie Korona Kielce i MSPN Radomiak Radom obok nich zagrały również drużyny Akademii Piłkarskiej Szydłowiec i oczywiście gospodarzy z Majdowa.

Turniej zakończył się zwycięstwem zespołu z Majdowa, za którym kolejno uplasowały się  Korona Kielce, Akademia Piłkarska Szydłowiec i MSPN Radomiak Radom. W rozgrywkach obok ogromnych emocji piłkarskich, nastrojowej muzyki, nie zabrakło również słodkich przekąsek dla dzieci i kulinarnych poczęstunków dla wszystkich uczestników turnieju.

Po zakończeniu zmagań piłkarskich wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci piłek. Nagrodę specjalną ufundowaną przez organizatorów turnieju, którą był komplet strojów piłkarskich otrzymała drużyna gospodarzy z Majdowa. Wyróżnienie i nagrodę rzeczową otrzymała, również Weronika Cender jedyna dziewczynka biorąca udział w sobotnich rozgrywkach. Turniej ciszył się bardzo dużym zainteresowaniem miejscowej ludności i zebrał bardzo pochlebne recenzje wśród trenerów i rodziców dzieci drużyn przyjezdnych, którzy zgodnie twierdzili, że z chęcią będą przyjeżdżać na tego typu zawody rozgrywane w Majdowie.

O oprawę artystyczną turnieju zadbała Monika Łukomska-Bekiel, a organizatorami turnieju byli Radna Rady Miejskiej w Szydłowcu Dorota Jakubczyk, Arkadiusz Sokołowski członek Rady Sołeckiej wsi Ciechostowice, Marek Sokołowski Przewodniczący Rady Powiatu w Szydłowcu oraz Artur Ludew radny Rady Powiatu w Szydłowcu.

Artur Ludew