2018-11-17

Imieniny: Gracjana i Bogusława

Turniej Szydłowiec Cup 2014

by Bartosz Kaluga on Styczeń 3, 2014

football. The ball flies into the net gate

Akademia Piłkarska Szydłowiec zaprasza na turniej piłki nożnej „Szydłowiec Cup 2014”, który odbędzie się 4 stycznia 2014r. Rozpoczęcie zawodów o godzinie 9.30 – zakończenie około godziny 15.30. Miejsce turnieju Hala ZS im. Jana Pawła II w Szydłowcu, ul. Wschodnia 57.

GRUPA „A”

1. Radomiak  Radom

2. Mirów

3. Skarżysko-Kamienna

4. „Czwórka” Radom

5. „APSZ Szydłowiec” 2003

 

GRUPA „B”

1. UKS Majdów

2. DK Wilki Skarżysko – Kamienna

3. Zamłynie Radom

4. Varsovia Warszawa

5. APSZ Szydłowiec” 2004

 

 

NR          GODZ.                                  ZESPOŁY                                                                                 GRUPY        WYNIKI

1 9.30 „APSZ Szydłowiec” 2003 –Czwórka Radom     A  
2 9.42  Zamłynie Radom – DK WILKI Skarżysko-Kam. B
3 9.54 Mirów  – Radomiak Radom A  
4 10.06 „APSZ Szydłowiec” 2004  – UKS Majdów B
5 10.18 PA Skarżysko Kam.  –  „APSZ Szydłowiec” 2003 A  
6 10.30 Varsovia Warszawa – Zamłynie Radom B
7 10.42 Czwórka Radom – Mirów A  
8 10.54 „APSZ Szydłowiec” 2004 –DK WILKI Skarżysko-Kam. B
9 11.06 Radomiak Radom – PA Skażysko-Kamienna A  
10 11.18  UKS Majdów – Varsovia Warszawa B
11 11.30 „APSZ Szydłowiec” 2003 – Mirów A  
12 11.42 „APSZ Szydłowiec” 2004 – Zamłynie Radom B
13 11.54 Czwórka Radom – Radomiak Radom A
14 12.06 DK WILKI Skarżysko-Kam. – Varsovia Warszawa B
  15 12.18 PA Skarżysko-Kamienna – Mirów A
16 12.30 Zamłynie Radom –UKS Majdów B
17 12.42 „APSZ Szydłowiec” 2003 – Radomiak Radom A
18 12.54 „APSZ Szydłowiec” 2004 – Varsovia Warszawa B
19 13. 06 Czwórka Radom – PA Skarżysko-Kamienna A
20 13.18 DK WILKI Skarżysko-Kam. – UKS MAJDÓW B

 

 

 

 

MECZ O MIEJSCE  9-10,  GODZ. 13.45

………………………………………………………………………………………………………………………..

 

MECZ O MIEJSCE  7-8, GODZ. 14. 00

………………………………………………………………………………………………………………………

MECZ O MIEJSCE  5-6, GODZ.  14. 15

………………………………………………………………………………………………………………..

MECZ O MIEJSCE 4-3, GODZ. 14. 30

………………………………………………………………………………………………………………………

MECZ O MIEJSCE 1-2,GODZ. 14.45

………………………………………………………………………………………………………………………..

 

Wręczenie nagród i zakończenie turnieju, 15.00-15.30