2022-09-30

Imieniny: Urbana i Augusta

Turniej piłkarski dla dzieci zakończony

by Marek Sokołowski on Czerwiec 15, 2015

Zakończyły się rozgrywki w ramach międzynarodowego turnieju piłkarskiego dla dzieci. Impreza, rozgrywana w sobotę i niedzielę 13 i 14 czerwca, na stadionie „Szydłowianki” przyciągnęła sporą grupę kibiców, zaś dla najmłodszych zawodników, była sprawdzianem umiejętności i ważnym sportowym doświadczeniem. W zawodach brali udział zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi. Dominik Gawor prezes APSZ przekazał informację, że najlepszym zawodnikiem został Krystian Dryja z Młodzika Radom, królem strzelców Simon Blazek z Dukli Praga, a najlepszymi bramkarzami: Kamil Ostaszewski i Jan Drucis z Ursusa Warszawa.

Wszystkie zespoły zostały wyróżnione dyplomami i pucharami za udział w rozgrywkach. Wzięły w nich udział następujące zespoły:

 1. AJAX Radom
 2. AKADEMIA PIŁKARSKA Szydłowiec I
 3. ORLIK Ruda Śląska
 4. JUNIOR Radom
 5. MŁODZIK Radom
 6. AS POMORZE
 7. AKADEMIA PIŁKARSKA Szydłowiec II
 8. KS Jastrząb
 9. FFA
 10. TEMPO Praga
 11. DUKLA Praga I
 12. VARSOVIA
 13. VOLYŃ
 14. APN Ostrołęka
 15. DUKLA Praga II
 16. URSUS Warszawa
 17. MSPN Radom

Organizator Akademia Piłkarska Szydłowiec oraz współorganizatorzy stanęli na wysokości zadania, a i pogoda dopisała. Słońca i ciepła było nawet w nadmiarze. Impreza więc była udana i weszła do kalendarza imprez piłkarskich.

Współorganizatorzy turnieju to: Agencja Marketingu Sportowego MAX-SPORTS, Urząd Miasta w Szydłowcu, Starostwo Powiatowe w Szydłowcu oraz Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Szydłowcu. Patronat honorowy sprawował Marszałek Województwa Mazowieckiego.