2019-04-19

Imieniny: Bernarda i Bazylego

Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Dyrektora ZS im. JP II

by Bartosz Kaluga on Kwiecień 18, 2013

W dniu 6 kwietnia 2013 r. odbył się XIII Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Dyrektora Szkoły, który stał się już tradycją kontynuowaną przez nauczycieli wychowania fizycznego z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu. Przybyłych uczestników i kibiców z serdecznym, sportowym pozdrowieniem powitała gospodarz Turnieju – dyrektor Ewa Świercz, która życzyła pasjonującej gry i zdobycia wielu bramek.

W emocjonujących rozgrywkach sportowych uczestniczyły 4 drużyny, które dzięki wielkiej pasji do sportu i zaangażowaniu na boisku zapewniły wszystkim kibicom piłki nożnej wspaniałe widowisko sportowe. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, dzięki któremu każdy z zawodników mógł wykazać się talentem piłkarskim na boisku.

W czasie przerw pomiędzy meczami imprezę uświetniały swoimi występami dziewczęta z grup tanecznych: „DANCE STAR” i „Dzikie koty”, działających w naszej szkole pod opieką Marioli Biegaj – nauczyciela wychowania fizycznego.

Wyniki klasyfikacji końcowej: I miejsce – VIP SZYDŁOWIEC, II miejsce – PROFEL SZYDŁOWIEC, III miejsce – JASTRZĄB, IV miejsce – COMBO SZYDŁOWIEC.

Skład zwycięskiej drużyny VIP SZYDŁOWIEC: Paweł Sasal – kapitan drużyny, Janusz Parszewski, Jarosław Mosiołek, Mirosław Turek, Grzegorz Nowak, Tomasz Bialik, Mariusz Sasal, Maciej Kapturski.