2022-07-07

Imieniny: Emila i Cyryla

Trzy medale SKKK MUSHIN w Kobierzycach

by Bartosz Kaluga on Kwiecień 11, 2016

Karatecy z SKKK MUSHIN na prestiżowym, międzynarodowym turnieju Full Contact Karate Shinkyokushinkai w Kobierzycach k. Wrocławia.

9.04.2016 r. zawodnicy SKKK MUSHIN  uczestniczyli w międzynarodowym turnieju Karate Shinkyokushinkai w Kobierzycach koło Wrocławia.

Turniej zgromadził rekordową ilośc bo aż 578 zawodników z 58 klubów z całej Europy – m.in. z Niemiec, Rosji, Austrii, Ukrainy, Białorusi, Litwy i Polski. Szydłowiec reprezentowało 17 zawodników:

 1. Dominika Banaszczyk
 2. Zuzanna Szymko
 3. Amanda Łabędzka
 4. Kacper Banaszczyk
 5. Kacper Janka
 6. Mikołaj Bąk
 7. Adaś Bąk
 8. Dawid Ostrowski
 9. Bartłomiej Rycerski
 10. Krzysztof Klink
 11. Filip Żuchowski
 12. Adrian Winecki
 13. Krzysztof Winecki
 14. Piotr Pysiak
 15. Szymon Figarski
 16. Aleksander Jastrzębski
 17. Kordian Łabędzki

Niektóre kategorie wiekowe liczyły nawet po 64 zawodników. W tych kategoriach znaleźli się również nasi zawodnicy. Pomimo iż wygrali po 3-4 pojedynki nie wystarczyło to, by znaleźli się na podium. Zabrakło tylko jednej wygranej walki. Tuż za podium znaleźli się : Piotr Pysiak (3 wygrane), Kacper Janka (4 wygrane). Pozostali wygrali po dwie i jednej walce.

W ścisłej czołówce medalowej znaleźli się:

 • Kordian Łabędzki – srebro
 • Zuzanna Szymko – brąz
 • Adrian Winecki – brąz

Turniej w Kobierzycach należy do jednych z najtrudniejszych zawodów ze względu na Formułę Full Contact dlatego naszym medalistom i pozostałym zawodnikom należą się ogromne gratulacje. Życzymy im również sukcesów na kolejnych zawodach .

Trenerzy SKKK MUSHIN – Sensei Mariusz Szymkiewicz, Robert Kijak chcieliby również podziękować wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tego wyjazdu: panu Emilowi Kowalczykowi za udostępnienie drugiego busa, panu Grzegorzowi Pysiakowi za udostępnienie samochodu osobowego, rodzicom (p. Anecie Jastrzębskiej, p. Iwonie Szymko) za opiekę nad dziećmi podczas całego pobytu, transportu i noclegu a w szczególności senpai Paulinie Soból za całą logistykę (zgłoszenie zawodników, rezerwacje, noclegi, catering).