2022-05-16

Imieniny: Laury i Adolfa

Trening z Mistrzem Świata

by Bartosz Kaluga on Marzec 9, 2015

Na zaproszenie radomskiego  Klubu Karate Kyokushin DRAGON FIGHT KLUB  dn. 6.03.2015 zawodnicy SKKK MUSHIN – Szydłowieckiego Klubu Karate Kyokushin MUSHIN uczestniczyli w seminarium Kumite ( walki ) z Senseí Michałem Wernerem 2 Dan- Mistrzem Świata w Karate Kyokushin.

Ciekawy trening , wysoki poziom i sparingi z zawodnikami z Radomia to niezapomniane doświadczenie. Senseí Michał podczas treningu podkreślał konieczność obrony głowy podczas walki, wracał do technik podstawowych, które stanowią fundament w sztuce karate, pokazywał ciekawe kombinacje do poźniejszego przetrenowania w parach i podczas walk. Na zakończenie odpowiadał na wiele pytań od uczestników seminarium. Mowił jak przebiegało jego przygotowanie się do Mistrzostw, podkreślał konieczność zmiany diety podczas przygotowań i o tym by mimo wszystko nigdy się nie poddawać.

Chcemy serdecznie podziękować Senseí Łukaszowi Guzikowi z radomskiego klubu za zaproszenie na  seminarium oraz na Turniej Karate który odbędzie się w kwietniu w Radomiu. Myślimy, że rownież z tego zaproszenia skorzystamy . Osu !!!