2022-08-09

Imieniny: Bernarda i Sobiesława

Trener Reprezentacji Polski w Szydłowcu

by Bartosz Kaluga on Wrzesień 17, 2015

W najbliższy poniedziałek 21 września do Szydłowca przyjedzie Marcin Dorna, trener Reprezentacji Polski do lat 21. Poprowadzi on szkolenie dotyczące rozwoju młodych piłkarzy. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół Jana Pawła II przy ulicy Wschodniej 57.

Marcin Dorna poprowadzi szkolenie składające się z dwóch części. Część praktyczna „Gry pomocnicze jako forma zwiększenia inteligencji piłkarskiej” rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do 17:00. Część teoretyczna „Inteligencja piłkarska – świadome podejmowanie dobrych decyzji na boisku” odbędzie się w godzinach 17:30-19:00. Po zajęciach zaplanowany jest panel dyskusyjny. Co ważne trenerzy, nauczyciele W-F oraz animatorzy sportu z Miasta Szydłowiec mogą uczestniczyć w szkoleniu bezpłatnie. Rejestracja uczestników odbędzie się o 14:30.

KS Akademia Piłkarska Szydłowiec organizuje w tym roku szereg szkoleń dla trenerów. Szkolenia i konferencje odbywają się na terenie całej Polski. Na liście miast, w których odbywają się szkolenia oprócz Szydłowca znajdują się – Warszawa, Opole, Białystok, Łódź.

Żródło zdjęcia: www.pzpn.pl