2022-12-03

Imieniny:

Taxomatic to coś więcej niż tylko samodzielne prowadzenie księgowości

by Damian Ziółkowski on Czerwiec 4, 2019

Współpraca z biurem księgowym to z jednej strony sposób na oszczędność czasu i obniżenie ryzyka popełnienia błędu, natomiast z drugiej – często niemały wydatek.

To właśnie ten ostatni jest najczęstszym powodem decydowania się na samodzielną księgowość przy użyciu odpowiedniego oprogramowania. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że niektóre aplikacje mogą zaoferować swoim użytkownikom o wiele więcej. Jedną z nich jest Taxomatic.

Poniżej dowiecie się, w czym właściwie wspomniany program może Wam pomóc!

Nowy wymiar księgowości

Taxomatic dedykowany jest osobom prowadzącym księgowość firmy i nie ma ku temu żadnych złudzeń. Produkt wyróżnia się na tle konkurencji cechami, dzięki którym coraz częściej staje się pierwszym wyborem początkujących księgowych. Najbardziej istotne zalety programu to:

  • wysoka użyteczność – narzędzie posiada na chwilę obecną 128 wbudowanych funkcji,
  • rozliczenie w modelu abonamentowym,
  • niski koszt użytkowania – w podstawowym pakiecie dostęp nawet być bezpłatny,
  • przyjazny interfejs oraz łatwość obsługi,
  • mobilność pozwalająca na prowadzenie działań z dowolnego miejsca na świecie i o jakiejkolwiek porze – nie tylko na komputerze.

Dzięki aplikacji możliwe jest nawet prowadzenie pełnej księgowości przedsiębiorstwa. Większość osób najbardziej skorzysta jednak z Księgi Przychodów i Rozchodów czy funkcji wystawiania faktur.

Taxomatic – centrum dowodzenia firmy

Jak już zostało wspomniane – Taxomatic oferuje także i inne możliwości, które okazują się przydatne w wielu różnych biznesach. Można tu wymienić chociażby: bazę pracowników, specjalny moduł pozwalający prowadzić ewidencję stanu magazynowego, narzędzie do weryfikacji kontrahenta, czy wreszcie możliwość zintegrowania z systemem Poczta Polska Online.

Oznacza to, że oprogramowanie pomoże zadbać o odpowiednią organizację wszelkich procesów, ich prawidłowe udokumentowanie czy poprawną weryfikację. Funkcjonalności te wspierają prowadzenie firmy, oferując niemal holistyczne podejście do zarządzania przedsiębiorstwem z poziomu jednego programu.

Podsumowanie

Taxomatic jest narzędziem służącym przede wszystkim prowadzeniu księgowości, jednak rozbudowane zastosowania stanowią ogromne ułatwienie w pracy przedsiębiorcy, a ponadto pomagają zapanować nad biurokratycznym chaosem – nie tylko tym rachunkowym. Aplikacja zdecydowanie zasługuje na miano rewolucyjnej w swojej kategorii.