2022-10-03

Imieniny: Karola i Olgierda

Tarczyca bajkalska sposób na piękne i zdrowe włosy

by Damian Ziółkowski on Luty 14, 2019

Tarczyca bajkalska jest rośliną uznawaną za bogate źródło substancji aktywnych. Jej właściwości zostały docenione w walce z wypadającymi włosami. Z problem utraty włosów borykają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Źródłem problemów mogą być liczne choroby, niewłaściwa pielęgnacja, czy też dieta.

Jeśli chcemy mieć piękne i zdrowe włosy musimy zadbać o to, by nasza dieta była bogata w witaminy z grupy B, C i E oraz cynk i żelazo. Na zdrowie włosów ma także wpływ odpowiednia ich pielęgnacja. Zbyt częste farbowanie, rozjaśnianie, prostowanie włosów negatywnie wpływa na ogólny stan ich zdrowia. Odżywcze zabiegi u fryzjera są dosyć kosztowne, dlatego też alternatywą staje się stosowanie profesjonalnych kosmetyków. Na problemy z wypadającymi włosami polecane są preparatu wykorzystujące moc tarczycy bajkalskiej uznawanej za surowiec skuteczny w walce z utratą włosów.

Najwygodniejszym sposobem pielęgnacji włosów jest stosowanie odpowiedniego szamponu. Na polskim rynku początkiem 2019 roku pojawiła się marka Dermahair, która zadebiutowała szamponem przeciw wypadaniu włosów Dermahair Herbal. Producent tego kosmetyku wykorzystał walory tarczycy bajkalskiej, która stała się najważniejszym składnikiem polecanego przez niego szamponu.

Badania aplikacyjne wykazały, że stosowanie szamponu Dermahair Herbal pozwala na uzyskanie następujących efektów:
-zahamowanie nadmiernego wypadania włosów,
-zagęszczenie włosów,
-wzmocnienie włosów,
-regeneracje struktury włosów,
-przywrócenie zniszczonym włosom witalności i blasku,
-daje uczucie odżywienia włosów,
-ułatwia rozczesywanie zarówno włosów mokrych, jak i suchych.

Produkt nadaje się do codziennej pielęgnacji. 1 butelka szamponu wystarcza na ok. półtoramiesięczna kurację. Szampon dostępny jest w sprzedaży internetowej na oficjalnej stronie producenta www.dermahair.pl.

post sponsorowany