2022-10-03

Imieniny: Karola i Olgierda

Tanie mieszkania Józefosław – idealne miejsce na resztę życia

by Bartosz Kaluga on Maj 10, 2018

Wybierając mieszkanie, w którym chcemy spędzić resztę swojego życia warto wybrać miejsce, które dostarczy nam nie tylko pięknych widoków, czystego powietrza i radości, ale i miejsce, w którym znajdziemy pracę lub źródło dochodu, które pozwoli nam utrzymać siebie i swoją rodzinę przez długie lata. Z tych też powodów największym uznaniem w ostatnich latach cieszą się przedmieścia dużych miast, a także niewielkie, okalające duże metropolie, drobne miasteczka, wioski i osady.

Z tego też powodu największym zainteresowaniem wśród młodych mieszkańców Warszawy i okolic, pragnących stworzyć swoje rodzinne “gniazdo” z dala od miejskiego zgiełku, jak i osób starszych, które już odchowały dzieci i pragną na jesień życia odpocząć od hałasów cieszą się takie dzielnice miasta jak Ursynów czy Wilanów a także Piaseczno i niewielki, położony obok lasu kabackiego Józefosław.

Miejsca te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich osób, którym nawet nie przeszkadza mieszkanie w bloku, jednak pragną zamieszkać w miejscu oferującym więcej zieleni, czystego powietrza i spokoju.

Najciekawszym jednak miejscem w pobliżu Warszawy jest niewielki Józefosław. Józefosław to niewielka, licząca obecnie około ośmiu tysięcy mieszkańców wieś, która w swoim pierwotnym założeniu powstała jako miejsce osiedlania się niemieckich, a następnie polskich rolników i gospodarzy. Miejsce to cieszyło się dużym uznaniem ze względu na czyste gleby i powietrze, co gwarantuje sąsiedztwo dużego Lasu Kabackiego. Z czasem jednak wieś ta zaczęła przyciągać również osoby pragnące postawić własny dom w pobliżu Warszawy. To właśnie w tym miejscu można także nabyć przepiękne segmenty Józefosław oferowane przez deweloperów osiedla Leśny Kwiat.

Osiedle to to niewielka, można by powiedzieć osada położona na północnym wschodzie Józefosławia, tuż pod Lasem. Piękne otoczenie osiedla przyciąga zarówno młode rodziny z dziećmi jak i osoby pragnące na stare lata zażyć luksusów, jakie oferuje własne, pięknie położone, słoneczne mieszkanie z ogródkiem i widokiem na las.

Młode osoby, wybierając dom w Józefosławiu mogą z czystym sumieniem skorzystać z kredytów mieszkaniowych. Obecnie znaleźć można wiele ciekawych ofert kredytowych dla młodych ludzi, młodych par, a także kredyty wspólne. Mieszkania, które warto kupić na kredyt nie muszą bowiem być zlokalizowane wyłącznie w centrum i na obrzeżach miasta. Najlepiej właśnie skorzystać z oferty kredytowej na miejsce, w którym chcielibyśmy spędzić resztę życia, np w takich miejscowościach jak Józefosław.

Wybierając zakup mieszkania, domu lub segmentu w Józefosławiu warto również zwrócić uwagę na ceny – mieszkanie słoneczne, nowe, świeżo wykończone pod klucz, liczące około 65 – 70 metrów kwadratowych, kilka pokoi, miejsce parkingowe lub garaż, własny ogródek lub taras można bez problemu kupić w cenie zwykłego, wieloletniego mieszkania w bloku bliżej centrum Warszawy. Dzięki tej kilkukrotnej przebitce można pozwolić sobie na większe gabaryty domu lub mieszkania od miastem.

W przypadku dojazdu do centrum Warszawy również nie ma problemu – nie trzeba więc rezygnować z pracy lub przenosić dzieci do innych szkół. Józefosław znajduje się bowiem zaledwie 15 km od centrum Warszawy i oferuje dogodny dojazd do miasta zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

Więcej informacji na:

www.lesnykwiat.pl