2022-08-14

Imieniny: Albina i Nikodema

Taneczna scena Zamek dla każdego

by Bartosz Kaluga on Październik 9, 2015

W sobotę – 24 października, o godz. 17.00, Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek zaprasza na kolejną  odsłonę  projektu „SCENA ZAMEK DLA KAŻDEGO”. Założeniem tego działania jest stworzenie możliwości prezentacji scenicznej młodym, uzdolnionym mieszkańcom Powiatu Szydłowieckiego.

Poprzednie edycje SCENY ZAMEK spotkały się z życzliwym przyjęciem zarówno uczestników jak i publiczności. Postanowiliśmy więc po raz kolejny zaprosić do Zamku wszystkich chętnych do podzielenia się swoim talentem i umiejętnościami.

Tym razem zapraszamy TANCERZY – solistów, pary taneczne, zespoły czyli wszystkich tych dla których pasją jest taniec bez względu na jego gatunek. Tego dnia każdy może się zgłosić  i pokazać publiczności to co go kręci, niezależnie od płci, wieku czy też poziomu umiejętności.

Scenicznym prezentacjom przyglądać się będzie powołana przez organizatora Rada Starszych, która wybierze spośród wszystkich występów , ich zdaniem trzy najlepsze. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek, natomiast autorzy najlepszych popisów dodatkowo otrzymają nagrody rzeczowe.

My ze swojej strony postaramy  się zapewnić miłą i przyjazną atmosferę, nie krytykować, nie oceniać za to wesprzeć  dobrym słowem i pomocą organizacyjną. Postarają  się również doradzić, podpowiedzieć i podtrzymać na duchu.

Aby wziąć udział w projekcie należy wyłącznie odważyć się, przeczytać regulamin, wypełnić i wysłać zgłoszenie do dnia 19 października 2015 r.

Karta

Regulamin