2022-07-04

Imieniny: Marii i Stanisławy

Szydłowieckie Gwiazdy Tańczą – zebrano ponad 13 000 zł!

by Bartosz Kaluga on Listopad 13, 2016

Zapewne część mieszkańców Szydłowca żyje jeszcze wczorajszymi emocjami. Na hali Zespołu Szkół im. Jana Pawła II odbyło się show pod nazwą Szydłowieckie Gwiazdy Tańczą

Była to druga edycja szydłowieckiego tańca z gwiazdami. Odbiór zeszłorocznej edycji był motorem napędowym dla Fundacji Strefa JP2 do zorganizowania kolejnego tanecznego show w Szydłowcu.

Wspólny cel

Celem wczorajszego eventu była zbiórka charytatywna. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na Stypendia Wujka Karola. Szydłowiec kolejny raz pokazał, że można połączyć przyjemne z pożytecznym i wspólnymi siłami oraz dobrą zabawą również można pomagać!

Ponad 13 000 zł!

Podczas drugiej edycji tanecznego show w Szydłowcu udało się zebrać łącznie ponad 13 000 zł! Złotówki były odpowiednikiem punktów od publiczności dla danych par. 1 złotówka = 1 głos. Również opłata za wstęp na wydarzenie w kwocie 5zł/os zostanie wykorzystana do realizacji stypendiów.

Ksiądz górą!

Mimo ogromnej konkurencji publiczność wybrała jako najlepszą parę ks. Adriana Jakubiaka oraz Wiktorię Malmon. W 2 edycji show wystąpiło 6 par. Na parkiecie mogliśmy zobaczyć radnego miejskiego Marka Plewę, najbardziej rozpoznawalną i energiczną kwiaciarkę w mieście, którą okazała się Agnieszka Banaszczyk. Lokalnych przedsiębiorców reprezentował Marcin Pawlak, który zatańczył w parze z Darią Wrzesień. Kobiety pokazały pazur i tak z podejrzanej paczki, która zdawał się być bombą wyskoczyła Magdalena Nowacka – dyrektor szydłowieckiego żłobka, a Radna Sejmiku Województwa Mazowieckiego – Agnieszka Górska zemściła się na swoim parterze i musiała pozbyć się zdrajcy.

Podobnie jak w poprzednim roku w jury zasiedli: Anita Herka-Ubysz, Marcin Banaszczyk, Irena Przybyłowska-Hanusz i Igor Olesiński. Tegoroczne zmagania oceniał również Mariusz Szymkiewicz – zwycięzca I edycji  show. Wczorajszy event poprowadzili Kajetan Górlicki oraz Aleksandra Krupa (Ola wprowadziła nas w muzyczny klimat podczas przerwy show).

Miejmy nadzieję, że organizatorzy pójdą za ciosem i taneczne show zostanie wpisane na listę wydarzeń w Szydłowcu na stałe.

ZOBACZ JAK TAŃCZYŁY SZYDŁOWIECKIE GWIAZDY! VIDEO

Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia. Zachęcamy również do sprawdzenia profesjonalnej galerii zdjęć wykonanych przez Monikę Szymkiewicz. Galeria TUTAJ