2022-10-03

Imieniny: Karola i Olgierda

Szydłowiec w Turnieju Miast

by Bartosz Kaluga on Październik 17, 2014

Szydłowiec po raz kolejny w Turnieju Miast organizowanym przez Grupę Onet.pl S.A. Głosowanie odbywa się od 14.10.2014 do 6.11.2014 roku. Ilość głosów dzielona jest przez liczbę mieszkańców danego miasta (wg danych z GUS z 2012 roku), a wynik tego dzielenia, wyrażony w procentach decyduje o miejscu na liście rankingowej. Tak więc Szydłowiec ma duże szanse jeśli odpowiednia duża liczba osób odda głos na nasze miasto. Zachęcamy zatem do dzielenia się informacją ze swoimi znajomymi.

Laureatami Plebiscytu zostaną 3 (trzy)  miasta (gminy), które uzyskają najwyższy procent głosów na ilość mieszkańców.

Nagrodami w Plebiscycie są:

Laureatowi Plebiscytu – za zajęcie pierwszego miejsca –  przyznana zostanie nagroda w postaci oferty przeprowadzenia  kampanii promocyjnej dla miasta (gminy), w serwisie Zumi.pl oraz portalu Onet.pl o cennikowej wartości 200 tys. PLN netto, według załącznika nr 1 do niniejszego Regulaminu. Organizator udzieli Laureatowi 99 (dziewięćdziesiąt dziewięć) % rabatu na ww. kampanię.

Laureatowi Plebiscytu – za zajęcie drugiego miejsca –  przyznana zostanie nagroda w postaci oferty przeprowadzenia  kampanii promocyjnej dla miasta (gminy), w serwisie Zumi.pl oraz portalu Onet.pl o cennikowej wartości 100 tys. PLN netto, według załącznika nr 1 do niniejszego Regulaminu. Organizator udzieli Laureatowi 99 (dziewięćdziesiąt dziewięć) % rabatu na ww. kampanię.

Laureatowi Plebiscytu – za zajęcie trzeciego miejsca –  przyznana zostanie nagroda w postaci oferty przeprowadzenia  kampanii promocyjnej dla miasta (gminy), w serwisie Zumi.pl oraz portalu Onet.pl o cennikowej wartości 50 tys. PLN netto, według załącznika nr 1 do niniejszego Regulaminu. Organizator udzieli Laureatowi 99 (dziewięćdziesiąt dziewięć) % rabatu na ww. kampanię.

Tak więc jest o co walczyć!

Plebiscyt odbywa się pod adresem: http://turniejmiast.zumi.pl  Zagłosuj koniecznie już teraz!