2021-04-14

Imieniny: Zofii i Jana

Szybka reakcja na prasową krytykę

by pa pa on Maj 23, 2013 · 7 komentarzy

Opisywany dziś upstrzony wulgarnymi napisami przystanek na ulicy Kościuszki, doczekał się wizyty prawdopodobnie pracowników służb miejskich. Są szanse, że usuną oni chuligańskie sentencje.

Stało się to po poprzednim naszym artykule. Dobrze, że wulgaryzmy, nie będą już wątpliwą wizytówką Szydłowca. Do końca nie jest to pewne, zważywszy na tempo w jakim panowie pracują i środki techniczne jakimi dysponują. Nadzieję jednak mieć można, a nawet trzeba, w końcu jak nie dziś to jutro się uporają z bazgrołami. Nasi czytelnicy to myślę ocenią.

Podobnie zabazgrany od miesięcy jest przystanek po drogiej stronie ulicy głównej miejskiej ulicy. Brak reakcji osób odpowiedzialnych za porządek, tylko rozzuchwala sprawców takich chuligańskich ekscesów. Na tolerowanie takich barbaryzmów, w przestrzeni publicznej nie powinno być przyzwolenia. Dobrze więc że to dotarło to do osób odpowiedzialnych za zarządzanie przystankami. Wiele spraw w Szydłowcu, ma taki jakby lekceważący zwykłych ludzi przebieg. Czy to tylko moje odczucie?