2022-12-09

Imieniny:

Szukasz profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci? Sprawdź ofertę SUNFLOWER Nail Professional!

by Damian Ziółkowski on Maj 28, 2019

Szukasz produktów, dzięki którym będziesz w stanie stworzyć oryginalne stylizacje paznokci u rąk i stóp? Interesują cię wyłącznie materiały najlepszej jakości, pozwalające na wygodną pracę z wykorzystaniem żelu UV/LED bądź akrylu lub Akrylożelu UV/LED? Chcesz zachwycić zdobieniem Nail Art? Brokat, pyłki do paznokci, kameleon, kocie oko, pixel efekt, syrenka, cyrkonie Swarovski, paint do One Stroke i micropainting’u i inne! Sprawdź ofertę Sunflower Nail Professional i rozkochaj się w zdobieniu paznokci!

Kilka słów o marce SUNFLOWER Nail Proffesional

SUNFLOWER Nail Professional to marka, która wypracowała sobie pozycję specjalisty w branży skupiającej się na profesjonalnej stylizacji paznokci. Na rynku istnieje już od 1999 roku, dzięki czemu od ponad 20 lat zaopatruje klientki w najwyższej jakości produkty. Mottem firmy są słowa Coco Chanel: „Najlepszy kolor na świecie to taki, który dobrze na tobie wygląda”. Patrząc na bogatą paletę barw, jaką wyróżniają się GELAQ – lakiery hybrydowe Sunflower, trudno nie zgodzić się ze słynną Francuzką. W ofercie ponad 400 kolorów lakierów hybrydowych!

Podobne zdanie ma Kasia Cerekwicka, która w 2018 roku została oficjalną ambasadorką SUNFLOWER Nail Professional. Piosenkarka zaufała wysokiej jakości Lakierów Hybrydowych GelaQ a następnie zachwyciła się ich kobiecymi, subtelnymi kolorami, podkreślając, że „ceni je sobie z uwagi na różnorodność stylizacji scenicznych”. Jej uznanie zdobyła przede wszystkim trwałość produktu, która niejednokrotnie zadziwiła ją w czasie długich tras koncertowych. Kasia miała bezpośredni wpływ na wybór palety kolorystycznej do kolekcji Wiosna i Lato 2018, gdzie postawiła na akcent w postaci ikonicznej, głębokiej czerwieni oraz stonowaną kolorystykę idealną do codziennych stylizacji. Bardzo sobie ceni tę przygodę, dzięki której mogła stworzyć własną kolekcję wyszukanych barw Hybryd GelaQ od SUNFLOWER.

Hit na rynku – Akrylożel UV/LED Sunflower!

Na stronie sklepu internetowego SUNFLOWER poza kolekcją Kasi Cerekwickiej znaleźć można również prawdziwy bestseller wśród produktów do hybrydowego manicure. Mowa o Akrylożelu UV/LED, czyli bezzapachowym następcy budującego żelu UV. Akrylożel UV/LED stanowi idealne połączenie akrylu oraz żelu, a specjalna baza ACRYLGEL Baza/Top umożliwia połączenie go z dowolnymi preparatami. Baza ta łączy wszystko ze wszystkim! Produkt idealnie sprawdzi się do stosowania na formach, tipsach, kapsułkach oraz jako warstwa wzmacniająca naturalną płytkę paznokcia. Każdą warstwę akrylożelu należy utwardzić w lampie UV/LED – w zależności od mocy lampy powinno trwać to od 30 do 90 sekund. Sunflower zaleca także pracę z pędzelkiem nasączonym Cleaner’em, dzięki czemu akrylożel nakłada się tak łatwo jak plastelinę! Dzięki Cleaner’owi substancja nie przywiera i nie lepi się do pędzla.

Obecne nowości, na jakie można natknąć się w sklepie, to:

1. Klej UV do Nail Art, cyrkonii i innych większych ozdób,
2. Plastelina UV do 3D przestrzennego wykonywania zdobień – kwiatków,
3. Żel UV do folii transferowej w wersji bezbarwnej (clear) i czarnej,
4. Platinum: płatki metaliczne w lakierze hybrydowym GelaQ w 5 pięknych odcieniach,
5. Top Matujący UV/LED No Wipe.

Te i więcej profesjonalnych produktów do modelowania, zdobienia i stylizacji paznokci znajdziesz na sunflower.com.pl. Zapraszamy serdecznie!