2021-04-12

Imieniny: Roberta i Serwacego

Święto Edukacji Narodowej w przedszkolu „Miś” w Zbijowie Małym

by Bartosz Kaluga on Październik 16, 2013

Święto Edukacji Narodowej jest nagrodą dla nauczyciela za trud i poświęcenie jakie wkładają w edukowanie młodych pokoleń. Dzień nauczyciela to czas, w którym dzieci oraz rodzice dziękują pracownikom oświaty za wkład włożony w wychowywanie i kształtowanie dzieci i młodzieży.

 14 października 2013 roku dzieci z przedszkola „Miś” w Zbijowie Małym akademią oraz bukietem życzeń podziękowały swoim nauczycielom. Występ przedszkolaków przygotowały dwie wychowawczynie. Podczas występu dzieci podziękowały swoim nauczycielkom oraz wszystkim osobom pracującym w przedszkolu za wysiłek jaki wkładają w ich właściwe edukowanie i wychowanie. Maluchy wyraziły także zadowolenie i aprobatę w stosunku do swoich wychowawczyń.

Ten szczególny w przedszkolu dzień uświetnili rodzice przedszkolaków, pełniący obowiązki wójta Albert Bobrowski oraz Wiesława Anna Bilska dyrektor przedszkola. Albert Bobrowski także wyraził swój szacunek i podziękowania dla wszystkich pracowników przedszkola „Miś”. Ponadto życzył im dalszych sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy. Dzień nauczyciela zakończył się słodkim poczęstunkiem.