2022-05-17

Imieniny: Marka i Elżbiety

Świąteczne życzenia dla klientów – inwestycja czy zbędny wydatek?

by Bartosz Kaluga on Listopad 7, 2016

Zastanawiasz się nad zakupem firmowych, świątecznych pocztówek? Poznaj powody, dla których warto dokonać wspomnianej inwestycji.

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym pragniemy podzielić się z najbliższymi sercu osobami tym, co najlepsze. Niemniej jednak wspomniany czas jest również momentem, który w praktyce może okazać się kluczowym dla życia danej firmy. Jak się bowiem okazuje zdecydowana większość klientów chętniej korzysta z usług marek, które – właśnie w okresie Bożego Narodzenia –  pamiętały o stałych nabywcach swoich produktów i usług. Jednym z prostszych, a zarazem niedocenianych gestów, jest wysyłka kartek świątecznych.

Kartka świąteczna – w wersji papierowej czy online?
Obecnie, a więc w czasach rozwoju technologicznego, internet stał się jednym z absolutnie podstawowych narzędzi pracy i rozrywki jednocześnie. Z tego względu zdecydowana większość firm uznaje komunikację internetową za swego rodzaju standard. Niemniej jednak w okresie Świąt Bożego Narodzenia warto odstąpić od tego typu rozwiązań na rzecz klasycznych sposobów. Jeśli więc miałeś w planach wysłanie swoim klientom kartek z życzeniami świątecznymi w formie online, to lepiej zamień wspomniany pomysł na tradycyjne, papierowe życzenia bożonarodzeniowe.

Postaw na klasykę!
Klasyczne, ponadczasowe rozwiązanie, jakim bez wątpienia są papierowe kartki świąteczne, to świetny sposób na złożenie życzeń stałym klientom firmy. Wysyłając tradycyjną kartkę bożonarodzeniową możemy być pewni, że – w odróżnieniu od życzeń przesyłanych za pośrednictwem globalnej sieci – nie zostanie ona przypadkowo skasowana lub też nie trafi do folderu „spam”. Warto przy tym zauważyć, że dla zdecydowanej większości klientów otrzymanie życzeń w formie namacalnej, a więc papierowej, jest równoznaczne z docenieniem ich roli w życiu twojego przedsiębiorstwa.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i zarazem jedyny w ciągu całego roku moment,  w którym mamy możliwość podzielenia się z bliskimi tym, co najlepsze, a więc serdecznością i życzliwością. W tym wyjątkowym czasie warto również pamiętać o osobach, bez których osiągnięcie sukcesu na płaszczyźnie zawodowej nie byłoby możliwe, a więc po prostu o klientach swojego przedsiębiorstwa. Duży wybór kartek świątecznych, przygotowanych z myślą o potrzebach firm, znajdziesz na stronie www.Kartkaswiateczna.pl.