2021-04-11

Imieniny: Dominika i Pankracego

Studniówkowa noc w Szydłowcu

by Marek Sokołowski on Luty 16, 2014

Maturzyści z dwóch szydłowieckich szkół maturalnych w nocy z 15 na 16 lutego  bawili się na swych balach studniówkowych. Studniówka Zespołu Szkół im. KOP: klas licealnych ochrona granicy państwowej, policyjnej oraz klas technicznych: elektronicznej, mechatronicznej oraz żywienia zorganizowana była w restauracji „Ballaton” w Chustkach koło Szydłowca. W imprezie wzięli udział zaproszeni nauczyciele na czele z dyrektor Zespołu Szkół Marią Michajłow i wychowawczyniami klas maturalnych: Martą Cender, Mariolą Niewolą, Beatą Sokołowską i Dorotą Szklarską.

W części oficjalnej na zaproszenie rodziców i uczniów wzięli udział przewodniczący Rady Powiatu Marek Sokołowski i wicestarosta Roman Woźniak. Po przemówieniach dyrektor Szkoły, przedstawicieli rodziców i reprezentanta organu założycielskiego, w trzech turach młodzież zatańczyła tradycyjnego poloneza. Potem był czas na zdjęcie klasowe i radosną zabawę, która trwała niemal do samego rana.

W tym samym czasie w murach szkoły trwała zabawa studniówkowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu. Do tematu wrócimy w kolejnej relacji.