2022-10-05

Imieniny: Feliksa i Leonarda

Strony internetowe od 6,50 zł miesięcznie!

by Bartosz Kaluga on Sierpień 11, 2015

1 Minute Site oferuje zniżkę na zakup stron i sklepów internetowych. Dodatkowo w ramach promocji dla osób które zdecydują się na budowę strony z kodem promocyjnym oferujemy darmową reklamę na Portalu Szydłowieckim (artykuł sponsorowany oraz promocja na fan page facebook), oraz wyróżnienie wpisu w katalogu Firmy Odrowąż 24.

Kreator stron internetowych 1 Minute Site to bardzo łatwa w obsłudze aplikacja, który pozwoli zbudować Ci własną stronę www, dzięki której będziesz mógł/-a promować efektywniej swoją działalność na terenie powiatu szydłowieckiego, całego kraju czy nawet za granicą.

Kod promocyjny – 50% taniej

Decydując się na zakup strony internetowej na platformie 1 Minute Site w czasie procesu zakupowego podaj kod:

i skorzystaj z 50% zniżki na zakup strony w pakiecie podstawowym, prefesjonalnym lub biznesowym.

Miejsce na kupon

miejsce kupon

Aktywacja Kuponu

wpisanie kodu

Zakup ze zniżką 50%

znizka 50

***

Dodatkowa oferta ta jest powiązana również z naszą wcześniejszą ofertą dotyczącą darmowej promocji na Portalu Szydłowieckim. Dzięki czemu masz gwarancję wypromowania Twojej strony pośród mieszkańców ziemi szydłowieckiej. Więcej dowiesz się o niej TUTAJ

***

Tym samym już od 6,50 zł netto miesięcznie będziesz mógł/-a zbudować swoją stronę internetową, wraz z miejscem na serwerze, adresem mailowym, galerią zdjęć i wieloma innymi funkcjonalnościami. Twoja strona www będzie również responsywna, czyli w pełni możliwa do przeglądania przez urządzenia mobilne.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2015.

Jeśli masz dodatkowe pytania kontaktuj się bezpośrednio na adres mailowy: info@1minutesite.pl lub telefonicznie na numer: 793 902 234