2022-07-07

Imieniny: Emila i Cyryla

Strażacy rywalizowali w turnieju tenisowym

by Marek Sokołowski on Luty 4, 2016

Strażacy z Szydlowca i subregionu radomskiego rozegrali w Szydłowcu zawody w tenisie stołowym. Imprezę zorganizowano  w ramach zawodów Eliminacji Strefoweych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym Strażaków – Grupy Szydłowiec   

W turnieju rozgrywanym w hali ZS im JP II  przy  ul. Wschodniej 57, uczestniczyło 25 zawodników z Komend Powiatowych i Miejskich PSP z następujących miejscowości: Szydłowiec, Zwoleń, Radom, Piaseczno, Grójec i Przysucha.     

Kolejność trzech pierwszych miejsc przedstawiała się następująco: Miejsce pierwsze – Rafał Kaczkowski z KM PSP w Radomiu. Miejsce drugie – Dominik Małecki z KP PSP w Zwoleniu. Miejsce trzecie – Łukasz Kądziela z KP PSP w Przysusze.

Puchary i nagrody za zajęcie trzech pierwszych miejsc oraz pamiątkowe dyplomy za udział w Turnieju ufundował starosta szydłowiecki Włodzimierz Górlicki oraz burmistrz Szydłowca Artur Ludew.

Organizatorem imprezy była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Szydłowcu. Bryg. Krzysztof Banaszek – komendant powiatowy PSP podkreślił wysoki poziom zawodów zarówno w zakresie sportowym jak i organizacyjnym. Specjalne podziękowania przekazano gospodarzowi Turnieju Dyrektorowi Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu Pani Ewie Świercz.

Informacje przekazał: st. kpt. Bartłomiej Wilczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Szydłowcu