2022-07-07

Imieniny: Emila i Cyryla

Sprostowanie odnośnie sprzedaży medium

by Bartosz Kaluga on Czerwiec 20, 2016

W nawiązaniu do licznych zapytań odnośnie kwestii formalnych działalności Portalu Szydłowieckiego, zamieszczamy krótkie sprostowanie odnośnie zaistniałej sytuacji.

Wydawca Portalu Szydłowieckiego prowadzi negocjacje odnośnie sprzedaży niniejszego medium internetowego. W związku z niniejszą decyzją, Redaktor Naczelny Portalu Szydłowieckiego, P. Marek Sokołowski podjął decyzję o zawieszeniu swojej działalności na powyższej funkcji.

Obecna forma prowadzenia działalności PS musiała zostać ponownie zweryfikowana przez wydawcę pod względem dalszych planów biznesowych, które zostały zdecydowanie ograniczone w regionie Powiatu Szydłowieckiego i skoncentrowane na innych obszarach. Tym samym rozważane są oferty sprzedaży tego medium firmom/osobom, które wyraziły zainteresowanie i które mogą wykorzystać w pełni jego potencjał.

Decyzja ta, a także możliwość sprzedaży medium nowemu wydawcy, nie oznacza tym samym konieczności akceptacji przez redaktora naczelnego możliwości współpracy z innymi wydawcą, co przyjmujemy ze zrozumieniem.

Panu Markowi życzymy powodzenia w realizowaniu pasji dziennikarskiej innymi kanałami mediowymi i dziękujemy serdecznie za merytoryczny wkład i społeczne zaangażowanie w ostatnich latach w rozwój tego medium.

W najbliższym terminie zmieni się również adres redakcji Portalu Szydłowieckiego. Adres mailowe służące komunikacji z czytelnikami pozostają niezmienione. Obecny skład redakcji ograniczamy do wydawcy i administratora portalu.