2021-04-11

Imieniny: Dominika i Pankracego

Spotkanie z Marianem Piłką

by Marek Sokołowski on Luty 25, 2014

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w najbliższą sobotę 1 marca o godz. 11, wykład poświęcony polskiej rodzinie wygłosi Marian Piłka, znany działacz katolicki, polityk i kandydat z listy PIS-u do Europarlamentu. Organizatorem spotkania jest stowarzyszenie Solidarność Polskich Rodzin.

ki zaprzeczeniem solidarności i podważaniem współpracy europejskiej jest federalistyczny „imperializm prawny” – wchłanianie kompetencji państw narodowych przez instytucje Unii Europejskiej, włączanie instytucji wspólnotowych w mechanizm antychrześcijańskiej rewolucji, podważającej dziedzictwo chrześcijańskie, cywilizację życia i prawa rodziny. Współpraca z Rosją kosztem Polski i państw bałtyckich, forsowanie wbrew logice ekonomicznej unii walutowej, podważającej pozycję konkurencyjną słabszych gospodarek w Unii czy wreszcie cyniczne narzucanie antyprzemysłowego pakietu klimatycznego krajom Europy środkowej, co ujemnie wpływa na konkurencyjność ich gospodarek. M. Piłka przyjedzie do Szydłowca przed południem , aby po  udać się po spotkaniu z powrotem do Warszawy na obchody II Dnia Żołnierzy Wyklętych.

Organizatorzy zapraszają na wykład wszystkich zainteresowanych polityką prorodzinną.

Marian Piłka był posłem, obecnie jest wiceprezesem Zarządu Głównego Prawicy Rzeczpospolitej Polskiej. Kandyduje do Europarlamentu z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu obejmującym województwo mazowieckie.