2022-10-05

Imieniny: Feliksa i Leonarda

Spotkanie w Ratuszu

by Bartosz Kaluga on Marzec 15, 2015

W dniu 10 marca 2015 roku 9. osobowa reprezentacja Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec, w składzie: sensei Robert Wyciszkiewicz, Jakub Wyciszkiewicz, Mateusz Wietrak, Andżelika Magda, Wioleta Kotwica, Daniel Ozimek, Olga Wietrak, Maria Miernik i Mateusz Mazur, spotkała się z Burmistrzem Szydłowca – Arturem Ludwem.  

Zawodnicy otrzymali wyróżnienia za osiągnięcia sportowe na arenach polskich  i międzynarodowych w Karate Kyokushin, i godne reprezentowanie przez lata Szydłowca i Polski, prezentując przy tym wysoki poziom wyszkolenia technicznego  i ogromną wolę walki. Jedynie od stycznia 2014 roku do chwili obecnej, brali oni udział w 14 przedsięwzięciach sportowych i edukacyjnych, w tym w 5 turniejach międzynarodowych oraz jednym turnieju ogólnopolskim w Karate, zdobywając łącznie 22 medale w tym: 4 złote, 7 srebrnych i 11 brązowych. Podczas 10. letniej pracy instruktorsko-trenerskiej, zawodnicy Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec, szkoleni przez sensei Roberta Wyciszkiewicza zdobyli łącznie 137 medali uczestnicząc w turniejach krajowych i zagranicznych.  Za pracę instruktorską, a szczególnie wychowawczą prowadzoną w różnych, nie tylko sportowych formach, sensei Robert Wyciszkiewicz z rąk Burmistrza Szydłowca pana Artura Ludwa otrzymał szczególne podziękowania.

Wszystkich chętnych chcących spróbować swoich sił i odnaleźć swoją drogę życia poprzez Karate Kyokushin zapraszamy na treningi, które prowadzone są od poniedziałku do piątku w trzech grupach szkoleniowych w Zespole Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu przy ul. Kościuszki 39.

Szczegóły na stronie www.mushinhonbu-dojo.pl lub pod numerem telefonu 660 631 863.

Serdecznie zapraszamy