2019-04-20

Imieniny: Wiktora i Tymoteusza

Spotkanie opłatkowe piłkarzy Akademii Piłkarskiej Szydłowiec

by Marek Sokołowski on Grudzień 21, 2013

W piątkowe popołudnie przy jednym stole w szczególnej atmosferze spotkali się młodzi piłkarze wraz z rodzicami i trenerami aby podzielić się opłatkiem. Spotkanie to odbyło się w lokalu „Kacper”. Przybyli na nie także zaproszeni goście: wikary z Parafii św Zygmunta ksiądz Andrzej Kania, Burmistrz Szydłowca Andrzej Jarzyński , przedstawiciele Starostwa, sponsorzy oraz gość specjalny Dominik Furman polski piłkarz grający na pozycji pomocnika w Legii Warszawa.

Spotkanie rozpoczęli Dominik Gawor oraz Artur Ludew, trenerzy a zarazem założyciele Piłkarskiej Akademii. W kilku zdaniach podziękowali wszystkim za wsparcie, wspomnieli ostatnie osiągnięcia i przedstawili plany na przyszłość.

Następnie ksiądz Andrzej Kania poświecił opłatek, przeczytał fragment ewangelii św Łukasza i wspólnie z gośćmi przystąpił do radosnego śpiewania kolęd.

Po wspólnej modlitwie i życzeniach wszyscy obecni połamali się opłatkiem. Jak tradycja przykazuję nie zabrakło również prezentów spod choinki. Młodzi piłkarze dostali upominki od sponsorów. Dla wszystkich gości przygotowany został poczęstunek , po którym wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Autor tekstu: A. Gawor