2022-07-06

Imieniny: Doroty i Kajetana

Śmiertelny wypadek w Orońsku

by Bartosz Kaluga on Listopad 17, 2015

Wczoraj (16.11) około godz. 17.50 w Orońsku na drodze krajowej nr 7 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł 50 – letni mieszkaniec gm. Wolanów. Jak wynika z wstępnych ustaleń kierowca samochodu renault laguna najechał na tył stojącego w korku przed robotami drogowymi renault masters,. Następnie na skutek uderzenia renault masters uderzył w poprzedzający samochód osobowy marki opel astra.

Wczoraj (16.11) około godz. 17.50 dyżurny szydłowieckiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w Orońsku na drodze krajowej nr 7. Jak ustalili pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, kierowca samochodu renault laguna 50-letni mieszkaniec gminy Wolanów najechał na tył stojącego w korku przed robotami drogowymi renault masters, którym kierował 39-letni mieszkaniec województwa małopolskiego. Następnie na skutek uderzenia renault masters uderzył w poprzedzający samochód osobowy marki opel astra, kierowany przez 49-letnią mieszkankę gminy Orońsko. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 50-letni kierowca renault laguna. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń. Przyczyny i okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśnią policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności kierujących pojazdami ze względu na złe warunki atmosferyczne i dużą ilość wypadków śmiertelnych.

sierż. Marlena Skórkiewicz