2022-09-30

Imieniny: Urbana i Augusta

Śmiertelny wypadek w m. Krogulcza Sucha

by Bartosz Kaluga on Październik 26, 2016

Wczoraj (25.10) około godz. 12.15 w miejscowości Krogulcza Sucha na drodze krajowej nr 7 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł mężczyzna kierujący mercedesem vito. Droga w miejscu wypadku była zablokowana, Policja wyznaczyła objazdy.

Około godz. 12.55 dyżurny Komendy Powiatowej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Krogulcza Sucha gmina Orońsko, na drodze krajowej nr 7. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, kierujący mercedesem vito mężczyzna jadąc w kierunku Radomia z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym z naczepą marki volvo, jadącym w kierunku Szydłowca. Kierowca mercedesa, poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem ciężarowym 35-letni mężczyzna, mieszkaniec województwa świętokrzyskiego oraz pasażerka mercedesa z obrażeniami ciała zostali odwiezieni do szpitala w Radomiu. Droga w miejscu wypadku była zablokowana, Policja wyznaczyła objazdy.

Szczegóły i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Szydłowca pod nadzorem Prokuratury Rejonowej – Ośrodek Zamiejscowy w Szydłowcu.

sierż. Marlena Skórkiewicz