2022-10-05

Imieniny: Feliksa i Leonarda

Rozstrzygnięcie konkursu na „ Najpopularniejszego Dzielnicowego 2014 roku” w KPP Szydłowiec

by Bartosz Kaluga on Grudzień 16, 2014

Konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2014 roku” w Komendzie Powiatowej Policji w Szydłowcu został rozstrzygnięty. W  konkursie zwyciężył dzielnicowy st.asp. Tomasz Stopa  pracujący na gminie Szydłowiec. Od  1 – 30 listopada 2014 roku mogliście Państwo oddawać swoje głosy na Najpopularniejszego Dzielnicowego 2014 roku w powiecie szydłowieckim. Podobnie jak w latach poprzednich jednym z głównych celów organizowanego plebiscytu było popularyzowanie sylwetek dzielnicowych wśród lokalnej społeczności.

W tegorocznym konkursie po raz trzeci  zwyciężył  i zdobył  tytuł „ Najpopularniejszego Dzielnicowego 2014”  st.asp. Tomasz Stopa dzielnicowy z gminy Szydłowiec uzyskując 185 głosów. Drugie miejsce przypadło dla  asp.szt. Piotr Bednarczyka – dzielnicowego z gminy Chlewiska , który uzyskał 161 głosów. Trzeci był asp.szt. Remigiusz Basiak dzielnicowy z gminy Jastrząb, uzyskał 103 głosy.

Laureat plebiscytu st. asp. Tomasz Stopa  ma 46 lat  jest żonaty ma trojkę dorosłych dzieci i mieszka na terenie gminy Jastrząb. W policji służy od 1993 roku, swoja służbę zaczynał w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Na stanowisku dzielnicowego w Komendzie Powiatowej Policji w Szydłowcu pracuje od 2006 roku. Dzielnicowy Stopa  obsługuje rejon gminy Szydłowiec na którym zamieszkuje obecnie około 6 tys mieszkańców. Wśród mieszkańców swojego rejonu cieszy się dobrą opinią, jest policjantem sumiennym, chętnie pomaga potrzebującym.

W czasie wykonywania swoich obowiązków służbowych  wykazuje pełen profesjonalizm o czym świadczy jego kolejne zwycięstwo w plebiscycie na najpopularniejszego dzielnicowego powiatu szydłowieckiego.

Wszystkim wyróżnionym w konkursie życzymy wielu sukcesów w codziennej służbie.

asp.szt. Dariusz Gawęda

Komenda Powiatowa Policji w Szydłowcu